IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Љубовни off - муабети...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Љубовни off - муабети...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 20212223>
Автор
Порака
Суада Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2015
Статус: Офлајн
Поени: 311
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Суада Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2016 во 21:22
Ништо, мајке ми...
како че дојда,така и че си ода...
Па така му е на дневникот, ко е испишан со моливче...
Дека лесно е за бришење...

Оутлук, ако не води никаде... Ќе тапкаме у место!
Доаѓам тука-себеси се брукам...
Ми идИ во глава да си пукам
Хехе
Кон врв
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2016 во 23:42
ok ..

samo ushte eden biser ako mozhi u dnevniko da klaam, pa neka pukni i outluk..

dushata nikogash ne tapka u mesto

zatoa e sekogash svezha,

ko nova
едно е - не се две
Кон врв
Суада Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2015
Статус: Офлајн
Поени: 311
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Суада Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2016 во 00:00
Хаххааххахахахахахахааха... Ок, КРАЈ!
Душата нема врска со мозокот...
Таа не тапка, умот е проблемо...
Доаѓам тука-себеси се брукам...
Ми идИ во глава да си пукам
Хехе
Кон врв
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2016 во 09:27
lukavkoto! - ne dushata!

neli ti rekov!??

едно е - не се две
Кон врв
Devojcence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Март.2015
Локација: Skopje
Статус: Офлајн
Поени: 497
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Devojcence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2016 во 02:59
TE SVAKJAM ZA SE TE SVAKJAM.
Кон врв
Devojcence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Март.2015
Локација: Skopje
Статус: Офлајн
Поени: 497
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Devojcence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2016 во 02:27
Zalno e nekoj da e dobar covek a da e nevospitan i ulicar. Ali toa e.

Изменето од Devojcence - 05.Февруари.2016 во 04:07
Кон врв
Суада Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2015
Статус: Офлајн
Поени: 311
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Суада Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2016 во 04:29
Немам инспирација.
А, дојдов со таа намера да напишам нешто, нешто убаво, нешто воодушевувачки...
Толку сакав да пишам нешто... Ама ете, не ми иди ништо, можи не ми лежи ништо на душава веќе, изгинало
Доаѓам тука-себеси се брукам...
Ми идИ во глава да си пукам
Хехе
Кон врв
Суада Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2015
Статус: Офлајн
Поени: 311
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Суада Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2016 во 04:33
Originally posted by Devojcence Devojcence напиша:

Zalno e nekoj da e dobar covek a da e nevospitan i ulicar. Ali toa e.

А што е жално тука ако е невоспитан и уличар?!
Ако пример, си најдам некој дечко... Што е ДОБАР, во никој случај она невоспитаноста не би ја сметала као лоша негова навика, напротив... Тоа ќе ми биде слатко и ќе правам се што е во моја можност, доколку и јас не сум уличарка, да го сменам тоа во него.
Доаѓам тука-себеси се брукам...
Ми идИ во глава да си пукам
Хехе
Кон врв
Devojcence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Март.2015
Локација: Skopje
Статус: Офлајн
Поени: 497
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Devojcence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2016 во 19:30
Nadezta posledna umira, ama nadeshta e bolna.
Кон врв
Devojcence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Март.2015
Локација: Skopje
Статус: Офлајн
Поени: 497
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Devojcence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2016 во 23:46
Site dobivaat pokloni, pocit i ljubov na ovoj den a jas dobiv NE MI SE DIGA NA TEBE od partnerot.   
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2016 во 00:46
Originally posted by Devojcence Devojcence напиша:

Site dobivaat pokloni, pocit i ljubov na ovoj den a jas dobiv NE MI SE DIGA NA TEBE od partnerot.   


A shto ti e gajle dali mu se diga?!
Ako ne mu se diga na zensko mozno e da e peder
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2016 во 01:08
toa,okolu diganjeto...P/M...ne mora da e ped.moze go fatila tranzicijava.
a i tebe treba da te proverimeзбунетостdali si spec,i.t.n....opasni iskazi od negova strana.na kraj kraeva,pa i ne e kojznae koj praznik.Da ne ti pobara ili dade procka za nekoja nedela ajde de....
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2016 во 10:06
breee - katasrofa!...
едно е - не се две
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2016 во 13:30
Originally posted by Devojcence Devojcence напиша:

Site dobivaat pokloni, pocit i ljubov na ovoj den a jas dobiv NE MI SE DIGA NA TEBE od partnerot.   
 

На машките треба на ветар да им се дига а камо ли на женско...фак, кај ги наоѓате овие бе мрсулковци изненадување

Ти изгледа не бараш машко, ти принцеза бараш 
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 20212223>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.