IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - dirty talk
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

dirty talk

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Прашање: dali za vreme na predigra ili sex praktikuvate DIRTY TALK
Одговор Гласови Статистика
33 [41,77%]
5 [6,33%]
3 [3,80%]
34 [43,04%]
4 [5,06%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: dirty talk
    Испратена: 18.Декември.2007 во 03:13
jas mislam deka praktikuvate vakvi muabeti
mene licno me palat...
cekam vasi komentari...
fala
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 09:05
glasav za site opcii....osven vtorata......

nema nisto poubao od sto odzadi ja fakjas za kosa.....em ja rabotis i em i sepkas valkani raboti......ufffffff cek.....zabegav....
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 10:44
Ja drugo i ne zboram

Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 12:06
porano pocesto, sega nekako ne mi lezhi. No se e do tipot na partnerot i tipot na vrska.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 14:01
da i jas sakam da mi zboruvaat?????????????..................doduse i jas slapam gluposti?????ama ne tolku mnogu...............poveke sakam da mi zborat?????големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 14:20
i jas tropam iskreno komentari od tipot : sega ke ti go bapnam vo piceto slatko , sakam da te rasturam , da te rokam , izgasni go lusterot i lapni go , pusi mala i takvi stvari голема%20насмевкаhahaha
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
brigitte Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 133
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brigitte Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 14:26
sekako....na primer....raznesi me...mmmmmm....taka bejbi stavi go cel, ebi me jako.....daj mi go da go iscicam do kapka..........i takvi stvari....
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 21:09
Daaa...glasav za 4-toto a najmnogu mi e filing koga ke me zamoli da i go ... onaka jako ух mnogu e sexyyyголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевканамигнување
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2007 во 03:06
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

glasav za site opcii....osven vtorata......

nema nisto poubao od sto odzadi ja fakjas za kosa.....em ja rabotis i em i sepkas valkani raboti......ufffffff cek.....zabegav....



...nemam sto da dodadam osven deka ponekogash ne sekoash...збунетост
Кон врв
nancy Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Декември.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nancy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2007 во 01:36
да, во последно време дури мислам дека dirty talk-от ми стана фетиш незнам дал би можела да доживеам оргазам without it
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2007 во 23:04
arno pocnavte...sto se usramivte e?

Изменето од IQ - 24.Декември.2007 во 23:04
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 09:50
Vo princip mrazam zboruvanje za vreme na sex.....ama moram da priznaam deka nekoi momci go pravat toa stvarno sexy i mozat da ti go krenat moralot голема%20насмевкацрвенеење
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 09:54
Uf , ne e na odmet dirty talk i deckomi gi pogodvit momentite , sekoj komentar e na mesto i uste tolku me izvavat od patiki..
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 11:07
mene ne mi e potpoln sex-ot bez dirty talk....Uzivam koga toa se pravi spontano,i koga partnerot te gleda vo oci dodeka mu kazuvas kako ke go "sredis"..ili pak on ke te "sredi"...nema podobar stimulans i podobar preduslov za neverojaten orgazam od toa..(bar za mene).трепкањеголема%20насмевкаголема%20насмевкаплазењеплазење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.