IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Јосип Броз Тито-Скопје
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Јосип Броз Тито-Скопје

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака
Aquamarine Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Aquamarine Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Јосип Броз Тито-Скопје
    Испратена: 17.Декември.2007 во 13:30
Iskreno, sto mislite za toa skolo ?
Кон врв
Polaris Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Октомври.2007
Локација: Turkey
Статус: Офлајн
Поени: 1514
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Polaris Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 19:08
Nisto ne mislam za toa skolo. Samo sakam da kazam deka      treba da se smeni imeto... Tito ne dosta veke so ovie komunisticki iminja......
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 19:27
skoloto e super, imase i si go odrza renometo , znam dosta ucenici koi zavrsile tamu i denes se solidni studenti.

nasproti prethodniot clen, sekogas sum bila protiv menuvanje na iminja, megjutoa toa e nekoja druga tema.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 20:09
 
 
 
   Josip Broz Tito, e edna od najelitnite  skopski gimnazii...
   vo koja ,iskreno, e privilegija da se uci...decata sto izleguvaat
   od tamu se dobro podgotveni  i spremni za da prodolzat
   vo visokoto obrazovanie...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 20:23
heh ja za toa shkolo imam slushnato deka site profesori bile podmituvani i tamu uchela elitata... ama shto znam.... ne me bendisue mnogu... ima mnogu shmizli of tipot " LILAAAAA" .... изненадувањеизненадувањеголема%20насмевка
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 21:14
 
 
 
   poznavam mnogu deca sto ucea tamu, i nikoj nikogas ne spomna
  podmituvanje, a bea odlicni ucenici...za ova "shmizli"...dali samo tamu gi ima ???
 
 
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 21:33
pa shto gi znam tie vo sk... ja taka mislam pa sega ne mora da znachi deka sum vo pravo....среќатрепкањеголема%20насмевка
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 11:15
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

heh ja za toa shkolo imam slushnato deka site profesori bile podmituvani i tamu uchela elitata... ama shto znam.... ne me bendisue mnogu... ima mnogu shmizli of tipot " LILAAAAA" .... изненадувањеизненадувањеголема%20насмевка


smizli ima sekade, i podmituvanje ima sekade, pa i tamu sigurno ima, no veruvam deka najmalku od site sredni ucilista ima vo J.B.Tito
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 11:54
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

heh ja za toa shkolo imam slushnato deka site profesori bile podmituvani i tamu uchela elitata... ama shto znam.... ne me bendisue mnogu... ima mnogu shmizli of tipot " LILAAAAA" .... изненадувањеизненадувањеголема%20насмевка


голема%20насмевка Tocno.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
Miriam Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2007
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 336
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Miriam Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2007 во 01:10
Завршив во ЈБТ. Како и секаде, има и шмизли и фраери, има и сериозни деца што си го гледаат учењето. Јас се чувствував доволно подготвена за факултет. Професорите беа на ниво, а исто така и дисциплината во училиштето.

За наставната програма не можам да дадам оценка затоа што не учев по стандардната програма. Но за мене најдобар показател дали училиштето е добро е колкав е процентот на децата што се запишуваат на факултет. Во ЈБТ е еден од повисоките.







Изменето од Miriam - 19.Декември.2007 во 01:11
Try again. Fail again. Fail better.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2007 во 01:30
МНОГУ ДОБРИ ПРОФИЛИ ВАДИ ТОА ШКОЛО...БРАТУЧЕДОТ ГЛЕДАЛ!!!..ОН МИ КАЖУВАШЕ...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
bond....james b Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bond....james b Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2007 во 21:32
jebote.......stvarno e taka!голема%20насмевка
You live only ONCE!
Кон врв
Velevski Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Velevski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 12:18
mislam deka skoloto e super
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2007 во 11:14
Мислам дека бев во може последната генерација кога имаше кадар од боли- глава- професори, спремни, јаки профи; не’ инспирирале, не' мотивирале, буквално сме биле ’’будни’’, и свесни дека учиме и слушаме убави квалитетни нешта и дека ќе имаме знаење.

Некои што се' уште таму пример,  Ѓурчиновска-англиски; Ружа и Драган историја; Калајџиева- хемија; македонски- Ленче....

Сега има нови професори, млади, неискусни, кои не знам дали ќе им ја дадат истата тежина на образование на новите генерации. Може тоа е знак дека и факултетите не се толку јаки како што биле порано.

Изменето од Kali - 27.Декември.2007 во 11:44
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,531 секунди.