IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Заљубен маж
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Заљубен маж

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1718192021 25>
Автор
Порака
Neptun74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Orbiter

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2643
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Neptun74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2008 во 13:12
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

 големо%20гушкање да ама секогаш остануват белези...Нептун јас само барам МАШКИ да стојат на својот став и кога ке дојде крај на врската. А не да ми плачат кенкат и што не ти не....сакам да ме поштедат од драми. Ништо повеке не барам.


E, toa e veke za druga tema...mislam
DeepBlue
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2008 во 13:12
и тоа спаѓа под заљубен маж сонце
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2008 во 13:12
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

 големо%20гушкање да ама секогаш остануват белези...


Нептун јас само барам МАШКИ да стојат на својот став и кога ке дојде крај на врската. А не да ми плачат кенкат и што не ти не....сакам да ме поштедат од драми. Ништо повеке не барам.


ako toa bilo iskustvoto
togas ne ti posakuvam i gornata zelba do tbe ja proglasuvam za nevazecka

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Neptun74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Orbiter

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2643
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Neptun74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2008 во 13:21
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

 големо%20гушкање да ама секогаш остануват белези...Нептун јас само барам МАШКИ да стојат на својот став и кога ке дојде крај на врската. А не да ми плачат кенкат и што не ти не....сакам да ме поштедат од драми. Ништо повеке не барам.



Mozebi moze da se gleda i vaka -
Tipot si ostanal na svojot stav- seuste e mnogu zaljuben vo tebe otkako si mu kazala deka e kraj na vrskata... Svakajki sto gubi... se trudi na emotiven nacin da ti pokaze kolku mu e krivo...
DeepBlue
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2008 во 13:21
ај ке ти пишам лп
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2008 во 13:32
Originally posted by Neptun74 Neptun74 напиша:

Ako si go zadrzis dostoinstvoto, ke te obvini deka ne ja sakas... Ako i pokazes kolku ja sakas - ligle i placko... Znaete vie sto sakate u zivot?



ne e ligle i plachko ako pokaze deka ja saka, taman rabota!

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2008 во 20:26
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

 големо%20гушкање да ама секогаш остануват белези...


Нептун јас само барам МАШКИ да стојат на својот став и кога ке дојде крај на врската. А не да ми плачат кенкат и што не ти не....сакам да ме поштедат од драми. Ништо повеке не барам.

...a zoshto ti devojce  zaboravi deka najdobrite ljubovni drami  (pa i tragedii) se napishani tokmu od mazi... Koja zena moze da go nadmine Shekspir?изненадување
Кон врв
karamandi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1496
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај karamandi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2008 во 16:15
ne veruvam deka ako i pokaze deka ja saka e ligle tuku naprotiv ke go zasaka poveke.
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2009 во 18:46
Originally posted by karamandi karamandi напиша:

ne veruvam deka ako i pokaze deka ja saka e ligle tuku naprotiv ke go zasaka poveke.


Apsolutno...niedna zena nesaka da reshva rebusi...naprotiv saka da slushne za emociite od sprotivniot pol.
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2009 во 18:52
Zaljuben maz e cisto mule , site sedime gledame film toj gleda vo mene...
Izleguvame odi zad mene i me drzi za struk , demek zastita..
Sekogas prasuva dali mi e ok ili dali sakam nesto..
Sedime , odma pusta raka , trza po nekakva blizina i dopir...
Nikogas ne sum mu dosadna ....
i posle ne bil mule ma daj
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2009 во 19:01
и демек тебе ќе ти биде лошо се тоа што го наведе?

и од каде муле или мазга сега?

исто е а заљубен маж а жена,и едените и другите прават се за да ја зачуваат љубовта,не е потребно да се навредува спротивниот пол
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Popi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Popi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2009 во 15:12
Мажите оглупавуваат покрај убави жени голема%20насмевка
 
Убавите жени, барем делумно, ги оглупавуваат мажите - докажано е научно, со истражување на универзитетот во холандскиот град Нијменген.

Во истражувањето се посматрани интелектуалните способности на мажите при средба со особено атрактивни жени. Констатирано е дека мажите за време на средбата со убава жена и веднаш потоа не се способни за размислување.

Ова, според истражувачите, може донекаде да објасни зошто машките на повисоките степени на образование постигнуваат послаби резултати од жените.

Истражувањето покажа дека обратното тврдење не важи за жените. голема%20насмевка Имено тие не се распаметуваат во присуство на исклучително згодни мажи.

Во истражувањето учествувале 50 студенти и 60 студентки.
 
I sega kako da ne se iznasmeesh. газење%20од%20смеење
 
големо%20гушкање
 
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2009 во 15:36
sakam ligle i placko
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2009 во 17:39
глупак...

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1718192021 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.