IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Заљубен маж
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Заљубен маж

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 25>
Автор
Порака
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 18:12
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

Originally posted by Goddes of Chaos Goddes of Chaos напиша:

Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

Originally posted by sensei sensei напиша:

Naprotiv, jas i ti imame isto mislenje na temava, samo sto od tvojata izopacena percepcija za mene i histericen nacin na diskusija ne mozese nisto da razberes. Zalno среќа
 
 
ако почне мажот да се лигави ојде работата јабана. ако ништо друго на жената ќе и се смачи од патетики.-citat seansei
 
dokolku jas i ti imame isti mislenja na temata zosto zaljubenosta na mazite te asocirase na ligavenje???голема%20насмевка 
 
Ja procitav raspravijava i mislam deka znam na sto misli sensei koga veli ,,ligavenje". Ovoj poim ne treba da associra ne nedostig na emocii i ljubov prema ponezniot pol, tuku ednostavno ima nekoi mazi koi sto se pokruti i ne sakaat bas u javnost da iskazuvaat mnogu emocii i tie se onie ,,tough guys'' задоволство koi sto poveke gi preferiram od ligavite no toa sto ne pokazuva ne znaci i  deka ne go cuvstvuva.......za razlika od drugi koi sto se postojano spremni na iskazuvanje na svoite custva koi sto patem ne gi imaat za devojkata tuku se e samo prepravanje. a i fakt e deka ako na nekojj premnogu mu izjavuvas ljubov eden den ke pocne da se gushiнамигнување 
 
 

 
so tebe se slozuvam,zatoa ke go citiram mojot prv post vo ovaa tema:
"mazite cesto se plasat deka ako gi otkrijat svoite custva ke izlezat na videlo mracni i bolni tajni....... "намигнувањесреќа
 
a toa deka si go razbral.........iskreno ne veruvamголема%20насмевка zatoa sto i toj ocigledno ne se razbira samiot sebe......(kako duva vetrot taka i tojголема%20насмевка)...........
 



...zenite chesto neznaat sto sakaat od mazite , ama mnogu dobro znaat kako da go dobijat toa...
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 20:46
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

  



...zenite chesto neznaat sto sakaat od mazite , ama mnogu dobro znaat kako da go dobijat toa...
[/QUOTE]
 
 
site zeni ne se isti!среќа
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 20:50
ne se isti no  se slicniголема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 20:53
vo sto???збунетостголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 20:58
vo se zeznata
slicni se totalno vo site nivni aktivnosti i razmisluvanja

( ima islkucoci - no nevikam cest na isklucocite, zatoa so isklucocite ne se dobri vo ovoj slucaj oti zenite se uf vo se)

cudno mi e so prasuvas vo sto?????




Изменето од blueprayer - 16.Декември.2007 во 23:30
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 21:09

ONOJ STO SAKA NA SITE DA IM DOKAZE DEKA E MNOGU ZALJUBEN,SIGURNO NESTO SAKA DA SKRIE.

IMA NACIN,VREME I MESTO KOGA NA ZENATA TREBA DA I POKAZE DEKA E ZALJUBEN.

DOKAZUVANJETO PRED DRUGI VO SEKOJ SLUCAJ E LIGAVENJE...FUJ...

PRAVIOT MAZ SIGURNO ZNAE KAKO TOA DA GO KAZE...

A NA VISTINSKATA ZENA NE TREBA MNOGU DA I SE DOKAZUVA...

ZENITE TOA GO CUVSTVUVAAT

Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 21:22
Originally posted by anakin anakin напиша:

vo se zeznata
slicni se totalno vo site nivni aktivnosti i razmisluvanja

( ima islkucoci - no nevikam cest na isklucocite, zatoa so isklucocite ne se dobri vo ovoj slucaj oti zenite se uf vo se)

cudno mi e so prasuvas vo sto?????

 
neka ne te cudi sto te podprasavголема%20насмевкаtoa e dokaz deka 
eve sega na primer namesto da postirate na temata "zaljuben maz"ti i Well gi opisuvate zenite i toa kako site gi stavate vo eden kjos..............
 
ili veke ako taka gledate na nestata sleduva:
 "site mazi se isti!!!" so sto isto taka ne se slozuvam
 



Изменето од blueprayer - 16.Декември.2007 во 23:30
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 21:24
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

PRAVIOT MAZ SIGURNO ZNAE KAKO TOA DA GO KAZE...

A NA VISTINSKATA ZENA NE TREBA MNOGU DA I SE DOKAZUVA...

ZENITE TOA GO CUVSTVUVAAT

 
аплауз
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
brigitte Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 133
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brigitte Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 21:26
zenata ne znae sto saka, ama znae sto ne saka....a zaljuben maz ako e stabilen i vistinski maz ke znae da i pokaze na zenata deka ja saka, a ako e labilen ke se ligavi i ke prai trista gluposti i pak ke ostane nerazbran.......
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 21:35
ne sekoja zena ne znae sto saka..........
i ne sekoj maz znae koga e zaljuben............
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 21:39
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

ne sekoja zena ne znae sto saka..........
i ne sekoj maz znae koga e zaljuben............


ne sekoj maz znae da zameni osigurac..........
ne sekoja zena ne znae da zameni osigurac.............

za site nastani i dejstva na svetov postojat ovie recnici
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 21:42
Originally posted by anakin anakin напиша:

Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

ne sekoja zena ne znae sto saka..........
i ne sekoj maz znae koga e zaljuben............


ne sekoj maz znae da zameni osigurac..........
ne sekoja zena ne znae da zameni osigurac.............

za site nastani i dejstva na svetov postojat ovie recnici
 
taka e! големо%20гушкањесреќа
 

 


Изменето од ZeZnAtA - 17.Декември.2007 во 09:35
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 00:09
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

  



...zenite chesto neznaat sto sakaat od mazite , ama mnogu dobro znaat kako da go dobijat toa...
 
 
site zeni ne se isti!среќа
[/QUOTE]

...ja koa ke vidam razlichna zena, ako mi se dopadne i ja ke stanam mesto zaljuben maz, zaljubena zena, ama znam deka nema da mi se desi toa...eeeeeeeeeeeeeeh...zasto...pa mnogu lesno e...

...zaljubeniot maz-sekoja zena probuva da go izmeni, a na kraj samata taa se menuva...плазењегазење%20од%20смеењеголемо%20гушкање
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 09:43
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

  



...zenite chesto neznaat sto sakaat od mazite , ama mnogu dobro znaat kako da go dobijat toa...
 
 
site zeni ne se isti!среќа


...ja koa ke vidam razlichna zena, ako mi se dopadne i ja ke stanam mesto zaljuben maz, zaljubena zena, ama znam deka nema da mi se desi toa...eeeeeeeeeeeeeeh...zasto...pa mnogu lesno e...

...zaljubeniot maz-sekoja zena probuva da go izmeni, a na kraj samata taa se menuva...плазењегазење%20од%20смеењеголемо%20гушкање
[/QUOTE]
 
zaljubeniot maz i zaljubenata zena sami se menuvaat se so cel li4nosta vo koja se zaljubeni da im bidat poveke dopadlivi............!!!среќа
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.