IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Заљубен маж
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Заљубен маж

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 25>
Автор
Порака
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 12:26
Zosto? среќа
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 12:32
zatoa sto ako zborot "kucka" go upotrebi od tvojata "ego-sostojba" togas toa pokazuva deka si ispolnet so negativni predrasudiголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 12:42
mojata ego sostojba nema nikava vrska so tvojata sostojba намигнување
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 12:48
Originally posted by sensei sensei напиша:

mojata ego sostojba nema nikava vrska so tvojata sostojba намигнување
 
i da znaes deka nemaголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
 
zatoa sto ako zborot "kucka" go upotrebi od tvojata "ego-sostojba" togas toa pokazuva deka si ispolnet so negativni predrasudiголема%20насмевка
 
 
jas voopsto ne si se pronaogam vo toa sto go napisav za tebeголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 13:04
a ima takviзбунетост mislam zaljubeni????//изненадувањеизненадувањеизненадување
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 13:08
Jas sum zaljuben vo forumdzikite no netelesno, zosto telo ne vidov nikade
Кон врв
Mishell_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: Sweden
Статус: Офлајн
Поени: 575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mishell_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 13:31
Originally posted by sensei sensei напиша:

Zaljuben maz ne se primetuva deka e zaljuben.


Zosto ne se primetuva? Zarem ne e dozvoleno mazite da bidat zaljubeni i da go pokazat toa?
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 13:39
кул    херој     јинг%20јанг     кул

Ili

мајмун  глупчо   болен    губитник
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 13:45
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

Originally posted by sensei sensei напиша:

mojata ego sostojba nema nikava vrska so tvojata sostojba намигнување
 
i da znaes deka nemaголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
 
zatoa sto ako zborot "kucka" go upotrebi od tvojata "ego-sostojba" togas toa pokazuva deka si ispolnet so negativni predrasudiголема%20насмевка
 
 
jas voopsto ne si se pronaogam vo toa sto go napisav za tebeголема%20насмевка

 Dobro, teshi se, bez razlika sto celava debata e posledica od tvoeto sebe-pronaogjanje  намигнување
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 13:53
Originally posted by Mishell_G Mishell_G напиша:

Originally posted by sensei sensei напиша:

Zaljuben maz ne se primetuva deka e zaljuben.


Zosto ne se primetuva? Zarem ne e dozvoleno mazite da bidat zaljubeni i da go pokazat toa?


Ako pod pokazuvanje ljubov gi podrazbirame banalnite i ligavi gestovi, togas da, treba da se pokaze, no samo pri prevencija na panika deka ne ja sakas.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
Aquamarine Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Aquamarine Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 14:06
Pozdrav Mishell G. Fino prasanje.
Da ti kazam, jas imam mnogu drugari i mi se doveruvaat koga se zaljubeni ili zatreskani i mozam so sigurno da kazam deka maskite se OCAJNI koga ke zaljubat.Dali ti se veruva! Oni pravat se za da bidat dopadlivi na sakanata licnost, ama ete, cudno, nikogas ne doagja toa na videlo.Izgleda losa taktika imaat.

Izgledaat deka se fraeri ponekogas, ama da znaes kakov ogan gori vo niv koga sakaat. Mislam deka i ponekgogas ne nadminuvaat nas zenite vo ljubovta i zaljubenosta.
Ups! Sega sum predavnik na mojot pol.Prostete mi curi...

Kako i da e, mojot aktuelen dodvoruvac ne moze da se smiri se dodeka ne me dobie. Sekako, ne sum trofej a i ne sakam nekoj slepo da trca po mene, ama...Hmmm...mi e ne- znam -kako -da -recam prekrasno!

Ah, znam zabegav so komentarot. Fala za ubavoto prasanjeMe frli malce vo trans.A i vie maski, kazete mi fala oti vi fakjam poeni.
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 14:25
Stom si tolku umna sigurno ke se najde nekoj pripadnik na maskiot pol da ti zablagodari vo ime na site nas голема%20насмевка
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 15:13
големо%20гушкање


Изменето од anakin - 14.Декември.2007 во 07:11
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Mishell_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: Sweden
Статус: Офлајн
Поени: 575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mishell_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 21:04
Originally posted by Aquamarine Aquamarine напиша:

Pozdrav Mishell G. Fino prasanje.
Da ti kazam, jas imam mnogu drugari i mi se doveruvaat koga se zaljubeni ili zatreskani i mozam so sigurno da kazam deka maskite se OCAJNI koga ke zaljubat.Dali ti se veruva! Oni pravat se za da bidat dopadlivi na sakanata licnost, ama ete, cudno, nikogas ne doagja toa na videlo.Izgleda losa taktika imaat.

Izgledaat deka se fraeri ponekogas, ama da znaes kakov ogan gori vo niv koga sakaat. Mislam deka i ponekgogas ne nadminuvaat nas zenite vo ljubovta i zaljubenosta.
Ups! Sega sum predavnik na mojot pol.Prostete mi curi...


Eh izgleda jas naletav na eden od onie "fraeri" koi pod nikakvi okolnosti ne priznavaat deka se zaljubeni. Polesno e da mu izvadis zab, otkolku priznanie za ljubov среќа. Edinstveno go izdavaat postapkite koi se se samo logicni ne se, pa po toa mozes da zaklucis deka e zaljuben.


Изменето од Mishell_G - 13.Декември.2007 во 21:04
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,469 секунди.