IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - FENIX-5
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

FENIX-5

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 696697698699700 1553>
Автор
Порака
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 22:25
uf, posle Rizlingov, definitivno ke mi tekne koj eгазење%20од%20смеење
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 22:27
po jasno gledas togas?
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 22:28
da...togas namesto 2, otvaram 4 oci глупчо
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 22:29
a duplo ne gledas?
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 22:30
duplo?збунетостзбунетост

Ne, se mnozam puta 4задоволствозадоволствозадоволство
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
nikuch Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Април.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikuch Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 22:31
ДОБРОВЕЧЕР ДЕВОЈЧЕ КОЧАНЧАНЧЕ,
ПРОФЕСОРКЕ МОЖЕ ЛИ И НЕШТО НА ФРАНЦУСКИ?
УИ
АМА СЕПАК МНОГУ ОДАМНА НЕ СУ ГО ЛАФЕЛ,
ИНАКУ ЈАС И ТИ ГОСПОГИЦЕ ИМАМЕ ПИЕНО НЕС КАФЕНЦЕ СРЕДЕ СК ЗАЕДНО СО ВАЛ И .....АМА МИ ОБЕТИ ДЕКА ЌЕ ДОЈДЕШ НА ШИРОК СОКАК ДА ПРОШЕТАШ И ДА СЕ НАПИЕМЕ НЕСКАФЕ...
СЕГА СЕ Е КАЖАНО, А АКО НЕ ВИ ТЕКНУВА МЛАДА ДАМО ПРАШАЈ ГО КАМИОНЏИЈАТА ИЛИ ПАК ВУЈКО ТИ ПИТУ МОЖЕБИ ЌЕ ТИ БИДЕ ДОБАР ЏОКЕР
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 22:31
aha...toa posle celo sise normalno
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 22:32
Originally posted by nikuch nikuch напиша:

ДОБРОВЕЧЕР ДЕВОЈЧЕ КОЧАНЧАНЧЕ,
ПРОФЕСОРКЕ МОЖЕ ЛИ И НЕШТО НА ФРАНЦУСКИ?
УИ
АМА СЕПАК МНОГУ ОДАМНА НЕ СУ ГО ЛАФЕЛ,
ИНАКУ ЈАС И ТИ ГОСПОГИЦЕ ИМАМЕ ПИЕНО НЕС КАФЕНЦЕ СРЕДЕ СК ЗАЕДНО СО ВАЛ И .....АМА МИ ОБЕТИ ДЕКА ЌЕ ДОЈДЕШ НА ШИРОК СОКАК ДА ПРОШЕТАШ И ДА СЕ НАПИЕМЕ НЕСКАФЕ...
СЕГА СЕ Е КАЖАНО, А АКО НЕ ВИ ТЕКНУВА МЛАДА ДАМО ПРАШАЈ ГО КАМИОНЏИЈАТА ИЛИ ПАК ВУЈКО ТИ ПИТУ МОЖЕБИ ЌЕ ТИ БИДЕ ДОБАР ЏОКЕР
mislam deka mi tekna....D...
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 22:32
Nikuchголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање...pa taka kazi de...ona so pernicite nikako da mi tekne sto e fintata.



A za sirok sokak, sekako deka ke dojdam, bisiot naskoro ke se zeni pa moze ke mu dojdam na svadbaгазење%20од%20смеење
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
nikuch Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Април.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikuch Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 22:33
Originally posted by granny granny напиша:

aha...toa posle celo sise normalno



АБЕ КОЕ СИСЕ ЛЕВОТО ИЛИ ДЕСНОТО
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 22:34
samo jas uste ne se sekavam....ili treba Rizling da se napijam?
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 22:34
Originally posted by nikuch nikuch напиша:

Originally posted by granny granny напиша:

aha...toa posle celo sise normalno



АБЕ КОЕ СИСЕ ЛЕВОТО ИЛИ ДЕСНОТО
prvo levo pa desno si ima red..
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 22:35
Шише Никуч, шише...голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка




Црно вино, црне очи, све је црно око мене....задоволствозадоволствозадоволство




е што да правам кога нема песна за бело виноне%20знам
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
nikuch Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Април.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikuch Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 22:36
ЕЈ ГРАНИ ПА И ТИ МОЖЕБИ СИ СТАРО НОВ НИК????
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 696697698699700 1553>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,391 секунди.