IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Трач
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Трач

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 45>
Автор
Порака
PITU GULI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 11254
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PITU GULI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 14:07
А ТАА ЗА КОЈА ВИ ЗБОРАМ НЕНУШКА ЈА ВИКАТ....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкагазење%20од%20смеење
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 14:44
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

.........ama jas primetuvam deka vesto te zaobikoluvaголема%20насмевка.......голема%20насмевкаголемо%20гушкање
 
.....................iskreno  navistina ne te razbrav sto sakase da mi kazes so ova?????????????тагаkako mislis vesto te zaobikoluva??????голема%20насмевка
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 15:15

................toj ne ti veli NE a ne ti veli ni DA.................голема%20насмевка

Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 15:17
Originally posted by PITU GULI PITU GULI напиша:

ЈА ВИДЕЛЕ КАКО СО ГАЌИ САДОВИ МИЕ....
А ТАА ЗА КОЈА ВИ ЗБОРАМ НЕНУШКА ЈА ВИКАТ....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкагазење%20од%20смеење
 
 
aaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...............ccccccccccccccccccголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 20:31
leleee ama tra4ari sme stanale.... aUU nishto ne moze da ni izbega od forumov....голема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 10:36
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

................toj ne ti veli NE a ne ti veli ni DA.................голема%20насмевка

 
мафтање........ greska si...........размислувањеili ne si......... не%20зборувам....e sega sum mu jas luta...........  чекањеama aj ke cekam da mi se на%20телефонpa da rascisti me????голема%20насмевка
Кон врв
blue666 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4465
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 10:41
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

па тра4ариме де... а иначе ја кажав ама никој не ме слушаше... загор ќе прави харем ! голема%20насмевкаголема%20насмевка



aaaaaa, ti edna od niv si?
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 10:55
ne ne ne greshka si....изненадувањеизненадувањеголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
blue666 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4465
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 10:57
...aham, a so mi se smeskas taka?...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 10:58
pa ja stalno se smeshkam... трепкањеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
blue666 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4465
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 10:59
...aj, aj, mi se izvadi...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 11:01
ne be pa ti... голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка a btw kazi nekoj tra4 voa noa... ti rekov mi reche... голема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 21:48
Originally posted by blue666 blue666 напиша:

Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

па тра4ариме де... а иначе ја кажав ама никој не ме слушаше... загор ќе прави харем ! голема%20насмевкаголема%20насмевка



aaaaaa, ti edna od niv si?


ВАС ДВЕ..ДЕФИНИТИВНО ТРЕБА ДА ВЕ РАЗДВОЈАМ..ЌЕ ЈА ЗАМРСИТЕ РАБОТАТА!!!!

Изменето од zagor - 18.Декември.2007 во 21:50
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 21:49
Originally posted by bibce bibce напиша:

Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:


................toj ne ti veli NE a ne ti veli ni DA.................голема%20насмевка


 

мафтање........ greska si...........размислувањеili ne si......... не%20зборувам....e sega sum mu jas luta...........  чекањеama aj ke cekam da mi se на%20телефонpa da rascisti me????голема%20насмевка


...И ВАС ИСТО!!!!ШТО ПОДАЛЕКУ ЕДНА ОД ДРУГА..ПОДОБРО!!!
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 45>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.