IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > MaxARENA Gaming
  Активни теми Активни теми RSS - muzika i hobi
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

muzika i hobi

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
rus mkd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Max Arena Admin

Регистриран: 13.Март.2007
Локација: Russian Federation
Статус: Офлајн
Поени: 232
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rus mkd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: muzika i hobi
    Испратена: 06.Декември.2007 во 23:24
ovde komentirajte dali ima nekoj muzicar ili mozebi golem muzicki fan ili nekoe interesno hobi LOL
Heaven wouldn't be so high i know, if the times gone by hadn't been so low, the best laid plans come apart at the seams, shatter all my dreams...
Кон врв
Psych Кликни и види ги опциите
MAXarena админи
MAXarena админи
Лик (аватар)
Max Arena Admin

Регистриран: 26.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 103
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Psych Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2007 во 11:25
ima ima голема%20насмевка

eve jas mixam psychedelic full-on (ako znae nekoj sto e ova ima pijacka od mene)... ako slusa nekoj vakva muzika neka se javi - ke mu turam interesni muzicinja намигнување KisS
1f y0u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g3t l41d
Кон врв
bit1 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bit1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2007 во 16:10
jas imam eden drugar na msn sto slusa vakva muzika црвенеење
uLtimate -bit1-
Кон врв
Gevara Кликни и види ги опциите
MAXarena админи
MAXarena админи
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gevara Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2007 во 21:14
edna truba non-stop trubi  HSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHS
Gevara
Кон врв
CICKA[MP3] Кликни и види ги опциите
MAXarena админи
MAXarena админи
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 67
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CICKA[MP3] Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2007 во 21:34
Na yahoo widgets ima edno radio xtc se vika,neverojatno dobri traki ima,i dobro e sto e pod trance global radio i imas pristap a 20-tina radio stanici koi se so top club,techno,trance,progressive sound.izborot e tvoj. cicka loves music

Изменето од CICKA[MP3] - 07.Декември.2007 во 21:34
Кон врв
viksamkd-BuLLeT Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај viksamkd-BuLLeT Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2007 во 13:57

ahhh.. so znam.. Muzika .. Rock , Punk , Metal.. Po nekad techo , trance , dance...

Hobi : skateboarding i cs 1.6 .. :)
 
cicka loves music - > bullet loves cickas :)
Max Arena Not Admin :D:D
Кон врв
kiksu Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kiksu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2007 во 17:34
Psych psy slusas?? Brao brao :) Jas porano slusav psy koga pocnav so trance ali premnogu hardcore e za mene i sea si slusam normalen trance Armin van Buuren (mojot omilen) aly & fila, JOC, Joof, Sean Tyas, Giuseppe Ottaviani i co.
Кон врв
Arkan_Insomnia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Max Arena Head Admin

Регистриран: 04.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 64
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Arkan_Insomnia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 10:16
Da ne e topikov na pogresno mesto otvoren? :|
Кон врв
Lenin0 Кликни и види ги опциите
MAXarena админи
MAXarena админи
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lenin0 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 11:43
haha taman e be... i taka site se podzabegani malce :) ne se sekava...
Кон врв
rus mkd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Max Arena Admin

Регистриран: 13.Март.2007
Локација: Russian Federation
Статус: Офлајн
Поени: 232
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rus mkd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 15:53
Originally posted by Arkan_Insomnia Arkan_Insomnia напиша:

Da ne e topikov na pogresno mesto otvoren? :|

\


don't kakaj pls
Heaven wouldn't be so high i know, if the times gone by hadn't been so low, the best laid plans come apart at the seams, shatter all my dreams...
Кон врв
WildO Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Ноември.2007
Локација: Burundi
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај WildO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 17:50
Originally posted by kiksu kiksu напиша:

Psych psy slusas?? Brao brao :) Jas porano slusav psy koga pocnav so trance ali premnogu hardcore e za mene i sea si slusam normalen trance Armin van Buuren (mojot omilen) aly & fila, JOC, Joof, Sean Tyas, Giuseppe Ottaviani i co.


норамален викаш, хм...

Симон Посфорд и Џуно Реактор во задње време (она, цели дискографии)
хоби - трезнење
Кон врв
luckyboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 285
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај luckyboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 19:42
Originally posted by WildO WildO напиша:



хоби - трезнење



HAHAHAH mene hobi mi e pijajne a treznejneto e rutina :D:D ( edno kafence, kisela voda ili red bull i pufka si) голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


Изменето од luckyboy - 10.Декември.2007 во 19:43
Кон врв
viksamkd-BuLLeT Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај viksamkd-BuLLeT Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 11:50
LoL ti od kafe i kisela voda se opijanuvas ?
Max Arena Not Admin :D:D
Кон врв
luckyboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 285
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај luckyboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 15:53
Originally posted by viksamkd viksamkd напиша:

LoL ti od kafe i kisela voda se opijanuvas ?

hahah awe nz dali me svati ama so toa so toa se trezneam голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.