IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Златна рипка-Пушти ме ќе ти исполнам 3..
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Златна рипка-Пушти ме ќе ти исполнам 3..

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 42434445>
Автор
Порака
Феникс Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
http://www.youtube.com/watch?v=mTCmVSp46

Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8143
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Феникс Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2010 во 14:33
Aj samo edna imam drugite dve sama ke si gi ispolnam.среќаEve vaka ripke ...
Sakam da gi naterash onie u sovet za radio difuzija kaj mene na televizor da ne gi pushtaat onie shto ne sakam da gi gledam ,slusham i chitam zoshto  ne mislat kako mene .Sve neshto kontra mi idatзбунетост
I taka jas koga ke si pushtam TV  i ke si gledam filmovi, reklami ,muzika abe shto si sakam ,a ne tuka sve i svashta da mi ide na monitor. изненадување
PS
ako ima nekoj so slichna zelba ne mu ja ispolnuvajголема%20насмевка
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2010 во 23:41
Имам една сега за сега
10 слободни дена и 11 не се премногу
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2010 во 23:41
Аиииии....
Вика имала една желба,а си посака две.изненадување

Јас навистина имам само една желба,ама таа не за во јавност...
Па златна рипке,ако имаш моќ.....исполни ми ја.трепкање
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2010 во 18:03
Samo edna...
Aj procepkaj kaj mene vo glava..i ispolni mi ja
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2010 во 18:22
1.Da ne mi se pusi
2.Da ne mislam na cigarite
3.Da znam sto da pravam so racete....

Moite zelbi 3 vo 1...голема%20насмевка
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2010 во 20:04
1. поотворена чакра
2. еден ....
3. да ми биде златната рипка слуга цел живот
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2010 во 19:35
Ќе ја пуштам и без да ми исполни три желби.
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2010 во 22:54
 
 
  Златна рипке .... првата..само првата  од  ....трите .....мечтаење....
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2010 во 23:29
1. пари
2. љубов
3. да те заменам у златара.
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2010 во 18:30
Една: да не идам на полагање на крај година, а како што тргнав -изгледа ќе идам.
Друга: да си поминеме фино у петок и сабота.
Трета: да имам храброст да му ја учукам една на школскиот.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2010 во 18:55
само една имам.......да престанат сите неполитичари да се занимаваат со политика...и нека ги следат своите професии и таленти.....

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2010 во 20:15
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

само една имам.......да престанат сите неполитичари да се занимаваат со политика...и нека ги следат своите професии и таленти.....


Zlatnata ripka crknala odamna od napor da ispolni neispolnivi zelbi, zatoa povekje ja nema...

Sto stana so normalnite, ispolnlivi zelbi...

Sakam lizavce, sakam penkalce, sakam tocok, zajce, mace...
Mnjauuuuu...

Изменето од Marko Polo 1 - 06.Октомври.2010 во 20:16
Incredible Blue
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2010 во 20:57
Originally posted by Marko Polo 1 Marko Polo 1 напиша:

Originally posted by MyWay MyWay напиша:

само една имам.......да престанат сите неполитичари да се занимаваат со политика...и нека ги следат своите професии и таленти.....


Zlatnata ripka crknala odamna od napor da ispolni neispolnivi zelbi, zatoa povekje ja nema...

Sto stana so normalnite, ispolnlivi zelbi...

Sakam lizavce, sakam penkalce, sakam tocok, zajce, mace...
Mnjauuuuu...


e saskam mnogu ama aj da ne kazuvam ovde seголема%20насмевкаплазење

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2010 во 21:05
Epa za politicki - pred vlada, so transparenti i cekaj go batko Nilowce da se pojavi vo zlaten kostim...
Incredible Blue
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 42434445>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.