IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Златна рипка-Пушти ме ќе ти исполнам 3..
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Златна рипка-Пушти ме ќе ти исполнам 3..

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 45>
Автор
Порака
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 14:07
1. da napravi da neposakam niso povekje?



ova bi bilo dovolno , togas bi imal seголема%20насмевкаголема%20насмевка

збунетост

тагатагатага

BATI OSTATOKOT OD ZIVOTOT AKO E BEZ ZELBI


голема%20насмевка odluciv-ne mi treba zelba takva-- kje si posakuvam i ponatamu голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
heana Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај heana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 14:41
dobro da me prifatat na forum.idividi.com.mk
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 16:40
1. Да јадам вечерва пита со сирење.
2. Да јадам прасечко за стара нова година
3. Да ме викне некој од америве на мисирка за следниот тенксгивинг
 
Туу ама сум бил материјалист голема%20насмевка
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 16:42
ке јадеш вечер пита со сирење
ке добиеш прасечко за мојата слава
и ке ти направам јас мисиркасмеење

да ми дојде вечер на гости петре
да му се свиѓа питата
да се ебе у г сељакон од синојкасмеење
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 16:47
Иххх што рипка ќе беше оваа од форумов, за 2мин ми ги исполни сите желби големо%20гушкање
А јас будала фрлај јадицата и мрзни се по вардарот за џабе...а тоа тука гризело голема%20насмевка
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 16:48
па јас не живеам во вардар бе срцнека%20ти%20е%20срам од ченто сум голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 16:59
паа вака сега... денеска недела... па доста ми е само едно чоколадо со ориз... сега за сегаголема%20насмевка
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 17:23
1. mojte da go prifatat decko mi
2. da go rabotam toa sto go sakam
3. da ja prosetam ovaa nasa planeta
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 18:54
...ve molam  dosta bese za denes..sega navistina zlatnata ripka ke mora da odmori...a i onaka dzabe vi e...u nedela obavezno gleda CSI...u site mozni varijanti..Miami..Las Vegas..pa se do New York....
..p.s..Cudna ripka nekoja...ednas u doverba mi rece..da ne bila ripka ke sakala forenzicar da stanelaзбунетостзбунетостзбунетост
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 18:58
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

паа вака сега... денеска недела... па доста ми е само едно чоколадо со ориз... сега за сегаголема%20насмевка

...ej zaboraviv...Biserna_Devojka..imas poraka od zlatnata ripka...Vo tvojata soba...digni go dusekot na krevetot na koj spies...tamu ti e cokoladoto so oriz трепкање
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 19:02
Originally posted by Agapi Agapi напиша:

sea zavisi kako da ispolnuva dali za dolg period ili za kratok: Ja ke pocnam za kratok pa posle ke odime na podolg vremenski period
 

1. DA ja slavam nova godina vo sk

2. Da mozam da odam vo nekoja od svetskite metropoli so dovolno pari na kreditna i da se iznakupvam za nova hggodina

3. So mene da bidat na novagodina site koi mi znacat i zaedno da slavime

 

 

A za podolg period:

 

1. DA se preselam vo sk голема%20насмевка

2. Da si zavrsam fax, i da si bidam uspesna vo rabotata

3. Da si se omazam za toj so si go sakam, da si imam ubavo i srekno semejsto

 

I sepak najvazno, Site so gi sakam da bidat srekni, veseli, ispolneti so ljubov



...ХЕЕХЕХЕ...!!ЗА ОВИЕ ЖЕЛБИ НЕ Е ПОТРЕБНА НИ ЗЛАТНА РИПКА..НИ ДЕДО МРАЗ!!!САМО БИДИ ПОУПОРНА!!!
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 19:04
Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:

Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

паа вака сега... денеска недела... па доста ми е само едно чоколадо со ориз... сега за сегаголема%20насмевка

...ej zaboraviv...Biserna_Devojka..imas poraka od zlatnata ripka...Vo tvojata soba...digni go dusekot na krevetot na koj spies...tamu ti e cokoladoto so oriz трепкање



ммммм.... милина... милка од големите и тоа...трепкањеголема%20насмевка
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 01:14
..namerno stanav..da ja fatam ponedelnicki raspolozena zlatnata ripka...zelbite za denes mi se:
   1.Sakam vecerva so John fino da si pomineme
   2.Ne e loso sneg da padne..edno 50 cm
   3.Sakam nesto ubavo za vecera...po izbor na
       ripkata...


Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 01:22
hehehhee..se pojavila zlatnata ripka....aj sega zelbi da naredamзадоволство
1.kisela voda (se prozdrav ko nezdrava)
2.ronhil cigari...samo uste dve mi ostanaa
3.nov kompjuter...(ova stara molba e)
raka shto dava ne se sushi
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 45>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.