IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Боки 13
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Боки 13

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 19>
Автор
Порака
biba Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај biba Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Боки 13
    Испратена: 04.Декември.2007 во 10:09
  Koga veke CACI PAKOSKA ZASLUZILA tema na forumov , daj da vidime do kade sme so BOKI 13 - biserot Makedonski
biba
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2007 во 10:14
...ne mi go cepkajte BOKI 13...za razlika od drugi on nema maski...poseben,svoj,bez lazen moral,ona sto ima ti go kazuva vo oci  ..(i jas porano ne mozev da go poglednam...no sepak priznavam deka GRESEV)  BOKI 13 RULZZ!!!голема%20насмевка
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2007 во 10:17
barem malce da go spusti stomakot.....ke lici na toa sto saka da bide.....
Кон врв
biba Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај biba Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2007 во 10:21
 Ne go cepkame BOKI kako licnost si e OK. no sto mislite za negovata rabota na profesionalen plan?
biba
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2007 во 10:28
вчера кога го видов на гаќи ми се слоши !!! изненадувањеизненадувањеизненадување
Кон врв
Em4i Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 50
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Em4i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 01:38
Boki 13 e NULA. Poaroganten tip nemam videno. Kako provocira, ne znam zosto mu odat vo emisija koga znaat deka e cepkalo. Ne mozam da go svaram. bljakгубитник
Кон врв
Em4i Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 50
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Em4i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 01:39
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

вчера кога го видов на гаќи ми се слоши !!! изненадувањеизненадувањеизненадување
I mene ama ne mi bese cudno od negoсмеење
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 01:46
Originally posted by Em4i Em4i напиша:

Boki 13 e NULA. Poaroganten tip nemam videno. Kako provocira, ne znam zosto mu odat vo emisija koga znaat deka e cepkalo. Ne mozam da go svaram. bljakгубитник

..ocigledno deka ti varis samo kvazi-voditeli od tipot na Toni Mihajlovski &Dejan fikusot..koj teraat seir na nesovrsenosta na obicnite luge,a pritoa zaboravaat na svoeto minato.Ako nisto drugo Bojan 13 e svoj..bez crni damki..odsekogas e nakov kakov e..emisiite mu se kratki dinamicni..i reklamira razno-razni bio-piramidi,salami,prasaci za perenje i slicno.Se kladam deka i Lila Debila ti e super..a i nikoj ne te tera da go varis..kanibalozmot e odamna "out" draga moja!!!
..samo napred Boki 13...ostani drzok kako do sega..ne stedi nikogo...ne zboruvaj u zaviena forma ko site ostanati "vodite;lcinja"
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 01:50
..pardon..popravka..i NE reklamira.....
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 08:43
Се згрозувам секој пат кога ќе го видам! Дури не можам да го слушам што кажува, бидејќи самата негова појава ми е одвратна, па обавезно менувам канал...исто како оној бугаринон Азис болен
Veni Vidi Vici
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 09:29
...toa znaci samo edno...predrasudite ne ti dozvoluvaat da pogledas podaleku od nosot..dali stanuva zbor za homofobija (koja patem Boki13) ne ja propoveda..ili fizickiot izgled i sopstveniot stil na doticnite..nema da navleguvam..problem imas ti..ne jas 
p.s  Azis i mene me vadi od takt...se sto e preterano e nevkusno
Кон врв
biba Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај biba Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 12:15
   Dali e vistina deka napravil liposukcija na stomakot?  I kako vi izgleda onaka ,,fino,, iskvarcan
biba
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 13:56
izgleda smesno, tenki noze a golem stomak. sekako e origanelne, hrabar i svoj, razbiram i odredena doza provokacija, pa i drskost, no nemanje sluh za pocit, ne
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2007 во 18:01
diogenskopje батка ти како да си ми зацапан у боки а?
ајде не се срами не ти го зимаме травеститчето у Фгубитник

,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.