IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Опуштено со Тони и Дејан
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Опуштено со Тони и Дејан

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 22>
Автор
Порака
Biljana:) Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biljana:) Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2007 во 02:17
Super emisija, nemam zamerki, nesto novo i interesno, konecno.     
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2007 во 09:07
Originally posted by ela83 ela83 напиша:

do diogenskopje ti si peder pa zatoa tolku gi mrzis i latas i toni.ova bese prasane a ne konstatacijaзбунетост

..za sekoj sluvaj ,dodeka se tusirav utrovo,se ispipav vnimtelno da ne sum stanal tranny...ali nisto....kakva glupava konstatacija...Sakam da kazam deka samo onie koi se nesugurni vo svojata sex-orientacija..gi napagaat onie sto se poinakvi od niv..mene mi e toa mnogu srednovekovno  лутина
Кон врв
ela83 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 41
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ela83 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2007 во 13:39
JAS NE DADOV KONSTAtacija tuku samo prasav.Inaku nemam nisto protiv pederite,no citajki gi tvoite komentari za Latas i Toni dobiv takov vpecatok,znaejki deka tie dvajca se golemi homofobi.Ne e nisto licno pozdrav.голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Mолчењето е злато:))))
Кон врв
biser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 85
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај biser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2007 во 15:46
Тапа емисија, добро е што се хумани, другото - тапа
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2007 во 17:44
Originally posted by biser biser напиша:

Тапа емисија, добро е што се хумани, другото - тапа

..koja humanost..sine Brute..so 2 gajbi kisela voda i 4 kg seker?..SRAMOTA...si igraat majtap so nesrekata na drugite..ako ne znaat navistina kako da im pomognat bar neka ne gi BLAMIRAAT lugetoтага
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2007 во 21:39
...kako od glumec koj vetuva se stanuva glumec koj sekogas ke vetuva-Toni Mihajlovski

Изменето од la fille - 10.Декември.2007 во 09:15
Кон врв
Em4i Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 50
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Em4i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2007 во 23:40
Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:

Originally posted by biser biser напиша:

Тапа емисија, добро е што се хумани, другото - тапа

..koja humanost..sine Brute..so 2 gajbi kisela voda i 4 kg seker?..SRAMOTA...si igraat majtap so nesrekata na drugite..ako ne znaat navistina kako da im pomognat bar neka ne gi BLAMIRAAT lugetoтага
Kolku-tolku, barem davaat nesto. Onoj sto nema nisto i voda od raka da mu dades ke ja pie i posle nozete ke ti gi bacuva. Barem se setile da napravat takvo nesto.
A za emisijata mislam deka e super, ja gledam stalno среќа
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 04:11
Originally posted by Em4i Em4i напиша:

Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:

Originally posted by biser biser напиша:

Тапа емисија, добро е што се хумани, другото - тапа

..koja humanost..sine Brute..so 2 gajbi kisela voda i 4 kg seker?..SRAMOTA...si igraat majtap so nesrekata na drugite..ako ne znaat navistina kako da im pomognat bar neka ne gi BLAMIRAAT lugetoтага
Kolku-tolku, barem davaat nesto. Onoj sto nema nisto i voda od raka da mu dades ke ja pie i posle nozete ke ti gi bacuva. Barem se setile da napravat takvo nesto.
A za emisijata mislam deka e super, ja gledam stalno среќа

...kako ne ti e sram da gi omalovazuvas site onie kutri luge,bolni hendikepirani,sistematski unisteni od drzavnata masinerija i da velis..citiram..Onoj sto nema nisto i voda od raka da mu dades ke ja pie i posle nozete ke ti gi bacuva...tie luge draga moja ne se pojavuvaat na TV za da dobijat Kozuvcanka od 18 denari..nego da im se slusne vapajot za pomos...a TVOJATA DEGUTANTNA IZREKA OD "RAKA VODA KE MU PIJAT I POSLE NOZETE KE MU GI BACUVAAT"..moze da vazi samo za seloto od koe si se simnala za da se priklucis on-line..KAKOV PROSTOTILAK I DEGUTANTNOST...ZASRAMI SE!!!!!!
Кон врв
biser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 85
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај biser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 08:13
diogen majstore, treba uste pogolem font da stavis, mali ti se bukvite, pa ne sme slepi be prijatelju
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2007 во 09:24
Originally posted by biser biser напиша:

diogen majstore, treba uste pogolem font da stavis, mali ti se bukvite, pa ne sme slepi be prijatelju

..izvini brat samo od takt me vadat vakvi STUPIDNI komentari   :)
Кон врв
Em4i Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 50
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Em4i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 22:15
Do diogenskopje: Ako ne ti se svigaat mislenja koi se razlicni od tvoite nemoj ni da otvaras temi kade mozes da procites nesto sto ne ti odgovara.
I za tvoja informacija nemam od sto da se sramam. A za ponatamu NO COMMENT, nemam namera da si go trosam vremeto na glupavi raspravii!!!
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 23:24
Originally posted by Em4i Em4i напиша:

Do diogenskopje: Ako ne ti se svigaat mislenja koi se razlicni od tvoite nemoj ni da otvaras temi kade mozes da procites nesto sto ne ti odgovara.
I za tvoja informacija nemam od sto da se sramam. A za ponatamu NO COMMENT, nemam namera da si go trosam vremeto na glupavi raspravii!!!

..draga moja niedna rasprava ne moze da bide glupava ako e obrazlozena za argumenti...no ocigledno e deka ti gi nemas..zatoa..napravi mi licna usluga..navistina poveke ne komentiraj!голема%20насмевка
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 08:59
екстра е Тони ги гледам коа имам времесреќа
Кон врв
olja.b Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај olja.b Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 21:41
bravo diogen majstore ne se davaj na ovie pesterskive luge.bravo za tebe
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.