IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Опуштено со Тони и Дејан
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Опуштено со Тони и Дејан

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 22>
Автор
Порака
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2007 во 21:17
...pa vo celoto sivilo so koe e zafaten Makedonskiot mediumski prostor...oni se definitivno CRNA DUPKA,draga moja......Dali nekoj voopsto gi gleda?трепкање
Кон врв
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 01:18
Ja gledam moga kumanovca super je decko
Кон врв
ivancic Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
NaughtyBitch

Регистриран: 11.Март.2006
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 753
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivancic Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 01:29

среќа gledam Toni,znae barem vicevi da kaze

Кон врв
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 01:37
bravo devojce, merak me je da  to cujem za moga zemjaka

Изменето од Цаци Галапчарот - 30.Ноември.2007 во 01:38
Кон врв
ivancic Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
NaughtyBitch

Регистриран: 11.Март.2006
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 753
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivancic Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 01:43
ne se trudi da pisues kumanovski - ne ti ideнамигнување
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 02:47
...neka prodolzi toj JOKEROT da faka seir i ponatamu..ali ako jas pocnam da zboram i da go potsetuvam na "ludite godini" 1996/1997... ke se smeeme site...a onoj fikuson pored nego...ne zasluzuva ni komentar
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 08:40
И мене ми е Тони супер!
 
Диоген, зошто го викаш фикус газење%20од%20смеење, жити се?
Veni Vidi Vici
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 12:07
Originally posted by Antiqua Antiqua напиша:

И мене ми е Тони супер!
 
Диоген, зошто го викаш фикус газење%20од%20смеење, жити се?

draga moja Antiqua...a kako da go narecam covekot cija uloga vo emisijata se uste e misterija?..sto on tamu pravi voopsto?...animira,kreva raspolozenie...ne kontam..sednal ko nekoj fiku u kos...strasno kolku se nekreativni
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2007 во 23:11
Промашена инвестиција.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
ela83 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 41
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ela83 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2007 во 02:09
do diogenskopje ti si peder pa zatoa tolku gi mrzis i latas i toni.ova bese prasane a ne konstatacijaзбунетост
Mолчењето е злато:))))
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2007 во 12:46
Ne gledam,ne go sakam toj Toni,se isseljachi mnogu
Porano,dodeka ne se trudeshe da bide interesen beshe ok...onaka
i kako shto kaj nas sekogash biva,shtom se pochne so zboruvanje
i pozitivni kritiki za nekogo,vednash zaboravaat koi se i shto se i
stanuvaat zvezdi,i mislat-gotovo mi dojdoa 5-tte minuti i  posle toa
se k'o "Untouchables",a mene ne mi se troshi dragoceno vreme za gledanje na umisleni tikvani koi se se -samo ne interesni.
btw...
ela83 jas ne sum peder


Изменето од mamma - 02.Декември.2007 во 15:14

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2007 во 14:51
Moe mislenje e deka nemame uslovi da birame i treba da gi pocituvame samo zatoa sto si se nasi, e sea za podobar kvalitet ima vreme, na krajot od kraistata i samite kazuvaat deka e budalesta emisija ...
Sakam da kazam deka potrebno e slepo da gi pocituvame nasite mediumski zvezdicki, koa amerikacite vreskaat za beter voditeli - idioti samo zatoa sto se americki...
Mozebi deluva netakticno i daleku od vistinata, no so tekot na vremeto i nie ke naucime da se prepravame ...
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2007 во 15:13
zbunet...ti be sega li najde da si seriozen???
Duri i ne te poznav ako ne beshe slikata na avatarotголема%20насмевка


Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2007 во 15:17
E brao ma mammo, ti kao na prikaznata so sinot sto dosol od Avstralija kaj majka mu i tatko mu, ama imal namera daim se prestavi oti ne go poznale duri utredenta otkako ke prespiel...i on ke im se pretstavel ama ne mu se stanuvalo...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,516 секунди.