IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Konjak muabet
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Konjak muabet

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1516171819 27>
Автор
Порака
zatko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zatko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2007 во 10:16
De be Mire pa kaj se videlo fotografija bez Z'ta i Konjak,jas neznam takov ni ovde ni tamuзадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволство


http://www.blissvp.com
www.blissvp.com
Кон врв
Mire Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1594
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mire Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2007 во 15:14
I toa sto vikas. Se priklonuvam kon tvoeto objasnuvanje Zatko намигнување
Da se obideme da pomogneme i na onie, navidum izgubeni slucai. Za preporacana postapka    klikni TUKA
Кон врв
Александар_А Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Александар_А Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2007 во 15:27
газење%20од%20смеење Ако неможеш да се справиш, придружи им се. газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
Mire Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1594
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mire Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2007 во 15:34
Yup замисленост
Da se obideme da pomogneme i na onie, navidum izgubeni slucai. Za preporacana postapka    klikni TUKA
Кон врв
KirilS Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KirilS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2007 во 15:37
Може една композиција фотографии на тема коњак, жолта со додатоци како разни мезиња и салати со акцент на златно жотата боја.
Кон врв
Александар_А Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Александар_А Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2007 во 15:49
Добар предлог!
Мислам дека баш би било интересно. среќа
Кон врв
Zoran K Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoran K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2007 во 17:55
Breee.. sto prvi edna dobra chashka... vednash gi stava lugjeto vo dvizhenje, kreativnost, zhelba za rabota...
Кон врв
zatko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zatko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 03:43
kaj ste be luge?сршено%20срцеhttp://www.blissvp.com
www.blissvp.com
Кон врв
JANE971 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Canon-џија

Регистриран: 20.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1711
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај JANE971 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 07:39
eve druze naspani pieme kafe i sonuvame za dobar cogniac (XO)
Born to be alive...

http://on.net.mk/galerija/jane-ljorovski
Кон врв
zatko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zatko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 08:04
kaj mene prikvecer taman za Z'taголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаhttp://www.blissvp.com
www.blissvp.com
Кон врв
Mire Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1594
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mire Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 09:15
Eve me i mene. кафе
Rano mi e za konjak голема%20насмевка


Изменето од Mire - 30.Ноември.2007 во 09:16
Da se obideme da pomogneme i na onie, navidum izgubeni slucai. Za preporacana postapka    klikni TUKA
Кон врв
Александар_А Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Александар_А Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 09:19

Ајде и јас да се приклучам.среќа Ја би едно узо. Незнам што сте запнале со ова коњаков? голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

Кон врв
Zoran K Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoran K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 14:16
Abe sto e ovaa rabota so mojIdividi????

Utrinava samo sto se izraduvav so vtoriot pogled na Mire od mojata novogodishna chestitka, koga gledam me DEGRADIRALE na nivo na nov chlen!


Bivashe li tolku da gi ispomeshaat rabotite? Vo opisot na promenite pishuvashe deka treba samo da gi unificirame iminjata i lozinkite, a nemashe nikakvo izvestuvanje deka ako se odbere ednata ke se smeni statusot na drugata. Jas od porano, verojatno po greshka imav dve isti iminja, no ednoto (onoa za objavuvanje fotografii) imashe tochka na krajot. Mislejki deka podobro e da gi unificiram dvete so tochka posle bukvata K se reshiv na taa varijanta.

Koga gledam, taa modifikacija sistemov ja zel kako da se zachlenuvam za prv pat i me napravi NOV CHLEN!!!


Mire, Bobi, ve molam vednash kontaktirajte go admionot za ovaa rabota. Vakvi neshta se nedopustlivi!

P.S. I slikichkata mi ja odzele!

P.P.S. ZAMISLITE SAMO AKO ZA UNIFICIRANO IME I LOZINKA GO ZEMEV ONOA STO GO IMAV NA FORUMOT, SEGA KE GO ISZGUBEV PRISTAPOT I SOPSTVENOSTA NA SITE FOTOGRAFII VO MOETO PORTFOLIO !!!

Изменето од Zoran K. - 30.Ноември.2007 во 14:29
Кон врв
Zoran K Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoran K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 14:27
Sega ne mozham nitu da si gi editiram moite poraneshni tekstovi. Oa e KATASTROFA !!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1516171819 27>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.