IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Каде бевте синоќа?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каде бевте синоќа?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 33343536>
Автор
Порака
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18941
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2013 во 22:10
bev na Giboniголема насмевка
bese nekoj drug ?
vivi
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2016 во 10:33
Вчера сум го идел у чајторе.
И баш како сцена од некој криминален филм.
Влегува човекот со кој бев.По него јас.
Се вртат мислам сите.Кој со табла кој
со картите во рака.Како да застана времето
на неколку секунди.Љубопитни погледи
до Балчак.
Овој рука на срце мераби ово оно
нека лепа реч за мене,и му ја седнавме.
Ко на трње сум го седел жифми сфе.Кај сум
дигал рука у памет ми идело.
Али Ок си беше сме го правеле бизмисот
еснафско место.Башка љепо тоа чајот ко
ага сум се мислел од турски филм дека сум.
Ептен фати накај еден ми идеше да лупнам од маса
Оооо ти береме чај!
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13912
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2016 во 09:08
,,,,doma,,,imam zabrana za izleguvanje,,, ,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (2) Благодарам(2)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2016 во 19:18
На ортакот да му кажам,за мака да му биди.Оти гледам вето имал.
Не каде,но како летав.Со повод да нагласам!
Јо на ливо,јо на десно...Јо на пршут,јо на вино
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13912
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2016 во 01:36
,,,,ortak e duri.sega solzi ke zasolzam,,,aeeeee abe vakov ortak da barav na forum ne ke go najdev,,, ,,,
,,,ako ako ko ke plakame porez ke ne strižat,,,::::::)))))),,,,,
,,,,a dobro de do kujna mi dozvolija da odam,,,    :).     ,,,
,,,,hahaha paun leti,,,,ortak dalmatincive cviček ti podmetnale i soleni sardini,,,, ,,,
,,po be gjajo,,,mere me di copa ča ama vala turski jo ruski,,,šom rizik ruski,,,,::::)))),,, ,,,

Изменето од pajser - 21.Јуни.2016 во 12:56
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2016 во 16:37
Тамам Ага pajser плазење
Бујрумхи, хи...
И немој да ме изненаѓуеш,покажи ко је муш у кучи...
Нечемо ваљда да штедимо у овакве ситуације(Шоиќ)газење од смеење

Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13912
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2016 во 20:43
,,,,sho bi rekol ortako ,,,sam bil na chajtore ,,,,tamam za goreshtinive ,,,,abe ortak,,,,nema denes mazi ,,,em da pegla em da pere em rucek ,,,em deca da gleda ,,,em vecer da dade,,,pa i na rabota da odi plata da nosi ,,,ne ja biva taa rabota,,,смеење,,,,
[IMG]

,,,ajde site navalete ,,,samo cha mu e majkata ,,,
,,,a choik ,,,eeee vo druga prilika ,,,,hahahahahahah,,,Изменето од pajser - 22.Јуни.2016 во 20:50
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13912
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2016 во 20:47
,,,,ajdeeeeee,,,namesto poednostaveno ,,,pokomplicirano nemozheshe,,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13912
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2016 во 20:51
Originally posted by pajser pajser напиша:

,,,,ajdeeeeee,,,namesto poednostaveno ,,,pokomplicirano nemozheshe,,,,

,,,,na shlapanje sliki i video mislev,,,,изненадувањене,,,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
spirko Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 19.Јули.2016
Статус: Офлајн
Поени: 52
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај spirko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2016 во 09:57
Кадмо ноќен клуб Охрид
Кон врв
invader Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 442
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај invader Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2016 во 10:41
V crkva


在美居住和工作 ——快来参加官方举办的美国绿卡抽奖!
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13912
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2016 во 07:10
,,,kade shto bev i preksinoca,,,,свиркање
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
ANA_MARIJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1275
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANA_MARIJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2016 во 19:21
doma si e doma кул
Mи е гајле
И за универзумот и законите кои го движат,
Гајле ми е ако утре запре светов
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13912
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2016 во 20:03
,,,,lažga,,,


,,,troa malku rabota,,,

Изменето од pajser - 30.Ноември.2016 во 20:06
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 33343536>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,227 секунди.