IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Каде бевте синоќа?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каде бевте синоќа?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 36>
Автор
Порака
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Каде бевте синоќа?
    Испратена: 21.Ноември.2007 во 09:38
Еве јас ќе почнам прва.
 
Прво бев на отварање на изложба во Чифте Амам, а после тоа во Свон. Баш беше преубаво, немаше гужва, мирно и тивко, со супер друштво...
Veni Vidi Vici
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2007 во 09:40
doma ucev!!!!!воздивнување
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2007 во 09:40
ja vcera bev doma i ja rokav gitarata nekoj 3 saata
Кон врв
Ena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 798
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 00:31
Аууууу........каков провод имав вчера
Бев во дискотека (Colosseum) и толку многу испив сто имам дупки во меморијата, и денес цел ден ми е лошо.
Ама барем супер ми беше вчера
Рај за очите,пекол за душата, а чистилиште за џебот сме ние жените ....хахахах....
Кон врв
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 00:33

juce sm bio u krevetu ss jednu gospogju od 37 godina

Кон врв
eva2marija Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај eva2marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 12:29
Doma - ladno e za nadvor
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 21:51
голема%20насмевка голема%20насмевка голема%20насмевка голема%20насмевка голема%20насмевка 
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 21:53
бев дома, тешка е продуцентската работа...
а кај на друго место би билголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
Ena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 798
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 21:55
Во бољи живот   
Рај за очите,пекол за душата, а чистилиште за џебот сме ние жените ....хахахах....
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 08:24
bev vo kastro, pa vo custom pub kade epten se otkaciv.....cela vecer AC/DC.......i pred 20 min se razbudiv "negde"...i sea mi curi glaana tuka pred monitorov...
Кон врв
aurelianus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 202
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aurelianus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 09:07
На промоција на ,,ГОЛА ВОДА"....САЛОН 19,19!Добро е,нека има нешто ново.
8"
Кон врв
leukoplacia Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 41
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај leukoplacia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 22:46
За сите редовно одат во КАСТРО ме интересира дали таму ке има дочек на нова година што се збори.Не сум била одамна па ме интересираше.Ако знаете кажете
Кон врв
Aquamarine Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Aquamarine Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2007 во 22:26
U irush pub bev, na kej. SEkoj petok ima dobro svirce.
Кон врв
Tonchie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Поискрен од Мона Лиза

Регистриран: 02.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 290
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tonchie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 09:24
Originally posted by leukoplacia leukoplacia напиша:

За сите редовно одат во КАСТРО ме интересира дали таму ке има дочек на нова година што се збори.Не сум била одамна па ме интересираше.Ако знаете кажете

WIKEDA НОВОГОДИШНО ВО CLUB CASTRO!!!
Klub Kastro
.. 31.12 2007-01.01.2008
Vlez: 1000-1500denari (vkl.pijalok,meze,dedo mraz!!!)
Br. na bileti - ogranicen!!!!


www.myspace.com/castroclub
www.wickeda.net
www.myspace.com/wickedabg


Za site onie koi se seкavaat na najludiot i najzabavniot klupski koncert koj mu se sluci Skopje, eve edna ubava vest...
Ovojpat imate moznost, dodeka i odbrojuvate na 2007 -mata, da uzivate vo zvucite na eden od najzabavnite balkanski bendovi-WIKEDA!

Inaku se raboti za sostav koj e na scenata petnaesetina godini, dobro poznat na skopskata publika po nastapite na Taksirat od pred nekolku godini i klupskiot koncert vo Kastro, na denot na negovoto otvoranje(prisutni 600 posetiteli!).

Doa|aat od Sofija(R.Bugarija), imaat izdadeno nekolku studiski albumi, se naogjaat na bezbroj internacionalni izdanija a novogodisniot koncert ke bide uvertira za golemata evropska turneja na koja zaminuvaat vo mart 2008-ma god..

I uste ona najvaznoto i najaktuelno... Bendot ucestvuvase na bugarskiot konk*rs za Evrosong 2008 i gi ceka rezultatite od glasanjeto, koi kje bidat poznati najdocna do 21.12.2007. Im drzime palci!!!

Vleznicite za najludata nok vo Kastro ke se dvizat od 1000 do 1500 denari (vklucen pijalok i meze!), moze da gi gi pobarate na vratata na klubot i ke imaat strogo limititrana kvota, pa zatoa pobrzajte so rezervaciite!

Drugarski Pozdrav!
Kastro Ekipa
clubcastro@gmail.comИзменето од Tonchie - 16.Декември.2007 во 09:25
Немам потпис, ама имам профил на YouTube
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 36>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.