IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Од каде да знам дека и/му се допаѓам?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Од каде да знам дека и/му се допаѓам?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2007 во 20:22
znaci utnav
trebase da kazam
slusni go mesto pogledni goтагатагатагатагатагатага
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2008 во 21:57
E bas vakva situacija i se slucuva na mojata najdobra drugarka..i se svigja eden decko od drug klas,postojano na mali odmori se poglednuvaat,ama ne moze da oseti dali on go cuvstvuva istoto sto i ona..ona e tolku zaljubena ama i tolku sramezliva da mu prijde a i nedava ja da go prasam nekako da i pomognam..de nekogas ke ja zagleda onaka ubavo,a nekogas pa ne..i ne moze da znae dali i on ja svigja..pa dajte sovet luge so da se prai..
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2008 во 22:43
АКО ЈА ИЗГАЗАМ ДОДЕКА ИГРАМЕ ЗНАЧИ ДЕКА МИ СЕ ДОПАЃА...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2008 во 22:49
...И АКО МЕ МРАЗИ ИСТО!!!(да не постирам....намигнување)
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2008 во 22:55
МЕНЕ ДЕВОЈЧИЊАТА МИ ДАВАА ГРИСКА ОД СЕНДВИЧОТ,АМА ЈАС ГИ ОДБИВАВ,БЕВ ВЉУБЕН ВО НАСТАВНИЧКАТА.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2008 во 23:07
ednostavno znaes...nema opredeleno pravilo spored koe ke znaes dali mu se dopagjas ili ne....
ako celo vreme e okolu tebe,nonstop neso ti zbori,te guska edno drugo....se razbira deka mu se dopagjas...
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2008 во 23:10
А АКО ОД ЏЕБОТ ТИ ВИСАТ СТО ЕВРА?
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2008 во 23:11
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

А АКО ОД ЏЕБОТ ТИ ВИСАТ СТО ЕВРА?
 
 
epa ne gi nosi u dzeb
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2008 во 23:26
ТОГАШ ЌЕ БИДЕ ПРАЗНА ЈАДИЧКАТА
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 00:36
па прво се гледа по однесувањето, начинот на кој разговара со тебе,на кој те гледа и сл ..второ и поважно се чувствува...
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 08:07
Jas sum na zakacalka...de me otkacuvaat, de me zakacuvaat...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 22:45
од кај да знаеш,... па ќе го прашаш,... голема%20насмевка само ќе пазиш да не те зезне,... оти знае да боли сршено%20срце 
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1689
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 23:19
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

од кај да знаеш,... па ќе го прашаш,... голема%20насмевка само ќе пазиш да не те зезне,... оти знае да боли сршено%20срце 
E boli ali i zdravo e da se podnese bolkata pa ona shto znaci poraz denes moze ke znaci pobeda utre
Луѓето имаат избор, но важно е да се држат до тој избор
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 23:30
Originally posted by Zdravko81 Zdravko81 напиша:

Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

од кај да знаеш,... па ќе го прашаш,... голема%20насмевка само ќе пазиш да не те зезне,... оти знае да боли сршено%20срце 
E boli ali i zdravo e da se podnese bolkata pa ona shto znaci poraz denes moze ke znaci pobeda utre



абе ти да не ми гаташ,... се ми погоди газење%20од%20смеење големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање бакнеж
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,280 секунди.