IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Музички желби
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Музички желби

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 789
Автор
Порака
Предраг Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 224
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Предраг Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2009 во 13:04
MASTODON

Било кој албум.
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2009 во 20:32
Таман сакав да ја барам темава... ај некој нека ми каже кај можам да најдам песни од Лидија Кочовска? Имам само една, ТИ СИ ТОЈ, а другите не можам никаде да ги најдам... тоа што нема издадено албум ми го отежнува барањето, а има многу убави песни... пробав и на RadioMk, Tracker-Mk, ама никаде нема ништо, ни за лек... некој ако ги има, или пак, некоја друга веб страница кај што можам да ги најдам?

Благодарам однапред!
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
igi 3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
KVO VADIS

Регистриран: 30.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 18736
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igi 3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2009 во 18:53
http://www.youtube.com/watch?v=yjiMxIgEpOU

Arija i Lidija Kocovska - Slavej Pileнамигнување

Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2009 во 19:49
Благодарам Иги... ама мислев на некои песни конкретно, како ДОВОЛНО ЛУД, или пак ЗОРИ, а можеби и АДРИЈАН (или така нешто ќе да беше - мислам сепак дека оваа последнава е од Тања Кочовска, ама не сум сигурна), па ако ги има некој, или да знаете каде можам да ги најдам?
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
pane_juventus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Јуни.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1048
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pane_juventus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2009 во 22:59
Ako moze Hoze Kareras da mi zapee
Кон врв
P-Marija Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај P-Marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2009 во 23:32
ke pocekas za Hoze :)
Кон врв
zlatko nedelkovski Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zlatko nedelkovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2009 во 23:17
MI TREBA PESNATA JANICARI OD vASKA ILIEVA ILI SUZANA SPASOVSKA
Кон врв
Monika-93 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Јуни.2011
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monika-93 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2011 во 14:29
Незнам дали сум на вистинската тема , но навистина ми треба помош. Дали некој знае како се вика или каде можам да ја најдам музиката што оди во позадина , ова е некоја побавна верзија , сакам да ја најдам вистинската но не можам да го најдам името... http://www.youtube.com/watch?v=iv49FLJ6mxo&feature=related
или http://www.youtube.com/watch?v=D6Sk3uITeGI
Благодарам однапред!
Кон врв
-Dawn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 130
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај -Dawn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2011 во 15:51
http://www.youtube.com/watch?v=Qj4P3nozkvc     
..... eve ja Jana   posle dolgooooo vreme    

Изменето од -Dawn - 08.Јуни.2011 во 15:52
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 789
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.