IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Музички желби
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Музички желби

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 9>
Автор
Порака
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2007 во 16:35
Sramezlivi neli намигнување плачење
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2007 во 17:42
Јас имам една желба, одамна ме замолија да најдам една песна... окапев од висење на интернет, па ништо...
ако можеш да ми ја најдеш супер, фала однапред!!!

S.U.M.P.-Move your body close to me

Ама не ме прашувај кои се овие, врска немам, не ја знам ни песнава...
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2007 во 18:03
Drljaголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеmerci beaucoup de l'operaголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 15:15
Originally posted by la fille la fille напиша:

Drljaголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеmerci beaucoup de l'operaголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање


големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање Je vous en prie големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање црвенеење
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 15:18
Ja ne sum sramezliva-ama nesakam da sum dosadna...
seushte ne najdov toa shto barav...

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 16:42
Originally posted by mamma mamma напиша:

Ja ne sum sramezliva-ama nesakam da sum dosadna...
seushte ne najdov toa shto barav...


Sorry mamma, seuste ne sum ja naletal na tv, retko gledam tv vo posledno vreme, posebno reklamiзбунетост Ako znaes kaj mozam da ja poglednam ili sl. help me a ako ne, togas ostanatite forumdjii neka pomagaat neliнамигнување голема%20насмевка
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2007 во 14:05
Originally posted by Evenstar Evenstar напиша:

Јас имам една желба, одамна ме замолија да најдам една песна... окапев од висење на интернет, па ништо...
ако можеш да ми ја најдеш супер, фала однапред!!!

S.U.M.P.-Move your body close to me

Ама не ме прашувај кои се овие, врска немам, не ја знам ни песнава...
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2007 во 16:28
Originally posted by Evenstar Evenstar напиша:

Јас имам една желба, одамна ме замолија да најдам една песна... окапев од висење на интернет, па ништо...
ако можеш да ми ја најдеш супер, фала однапред!!!

S.U.M.P.-Move your body close to me

Ама не ме прашувај кои се овие, врска немам, не ја знам ни песнава...


Epa jas ja znamнамигнување Malku postara pesnicka i ne se naoga lesnoизненадување no eve nekolku probi:
http://rapidshare.com/files/71271808/u.m.p.-moveyourbodyclosetome.wma

http://rapidshare.com/files/71273671/p.-moveyourbodyclosetomeRock.wma

Ako ne ti ja pusta so winamp ili win media player togas konvertiraj vo mp3 file so audio converter, a ako ne ti odi ni taka togas info. meнамигнување голема%20насмевка

Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2007 во 20:19
Originally posted by Drlja Drlja напиша:


Originally posted by Evenstar Evenstar напиша:

Јас имам една желба, одамна ме замолија да најдам една песна... окапев од висење на интернет, па ништо...
ако можеш да ми ја најдеш супер, фала однапред!!!

S.U.M.P.-Move your body close to me

Ама не ме прашувај кои се овие, врска немам, не ја знам ни песнава...
Epa jas ja znamнамигнување Malku postara pesnicka i ne se naoga lesnoизненадување no eve nekolku probi:http://rapidshare.com/files/71271808/u.m.p.-moveyourbodyclosetome.wmahttp://rapidshare.com/files/71273671/p.-moveyourbodyclosetomeRock.wmaAko ne ti ja pusta so winamp ili win media player togas konvertiraj vo mp3 file so audio converter, a ako ne ti odi ni taka togas info. meнамигнување голема%20насмевка


Ти благодарам што се потруди
ама... audio convertor-от не ми го препознава форматот, а ми бара некаква лиценца кога ќе се обидам да ја пуштам со winamp или WMP... може тоа да се среди?
Само да не испадне дека те гњавам со ова...
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2007 во 14:30
Evenstar voopsto ne me gnjavis, naprotiv, mene mi pricinuva zadovolstvo samoto soznanie deka sum pomognal na nekojголема%20насмевка ke se obidam da go resam problemot ili da uploadiram drug linkнамигнување vo sekoj slucaj ti prva ke doznaes големо%20гушкање
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 22:10
Originally posted by Drlja Drlja напиша:

Evenstar voopsto ne me gnjavis, naprotiv, mene mi pricinuva zadovolstvo samoto soznanie deka sum pomognal na nekojголема%20насмевка ke se obidam da go resam problemot ili da uploadiram drug linkнамигнување vo sekoj slucaj ti prva ke doznaes големо%20гушкање




Само да ти кажам, не мораш да ја бараш песната... ја најдов! Фала што сепак се потруди
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
Vicko Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 67
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vicko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2008 во 02:25
дали може некој да ми ја најде песната или линкот
од серискиот филм `ПАЛАВКОВЦИ~ ама онаа старата - црно бела верзија....
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јануари.2008 во 20:19
mene help edo majka albumite sakam da gi soberam nekoj da ne ima strana nekoja da pusti?
голема%20насмевказбунетостpls?
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2008 во 05:00
se si iam so mi e ubavo
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.