IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - OnNet info broj 1,4den/min (bez DDV)!!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

OnNet info broj 1,4den/min (bez DDV)!!!

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
kkxenon Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kkxenon Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: OnNet info broj 1,4den/min (bez DDV)!!!
    Испратена: 13.Ноември.2007 во 20:11
Od sto sum vrtel na toa posraniot broj na off ovaaa onnet i na koj so denovi nikoj ne mi se javuvase mi naplatile po 1,4den/min.
Najtragicno e koga na TV ke gi vidam kako se ponasaat nesto kao mnogu uspesna  firma, ne mi se veruva. Ne si trosete vreme, pari  i nervi so niv, barajte na drugo mesto internet. 
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 12:54
Ocigledno ima eden kup izgoreni musterii na onnet. Nikogas ne sum im veruval na tie sanz of bicis. голема%20насмевка
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
Baba Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Baba Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2007 во 14:42
I jas se zaebav so tie prokletite od on.net,si vrtev na telefonot za poddrska posto nemav internet i me izgorea so smetkata.A golemi mangupi se,te ostavaat da cekas do beskonecnost dodeka da ti se javi nekoe "zabavace" sto nemoze nikako da ti pomogne!Preporaka do site,begajte od niv kako od gavol!!!
Кон врв
hacko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Ultimate HackMan

Регистриран: 19.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hacko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 16:03
A za malku ke stavev Internet od Onnet.MTnet se podobri,samo MAX ADSL 2-2GB e malku.
Svijet je okrutan...Okrutniji od juce...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.