IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Koj политичар/политичарка би легнале?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Koj политичар/политичарка би легнале?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 9101112>
Автор
Порака
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2012 во 23:04
и да посака, ќе треба мене да ми се обрати...намигнување
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
guri Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 130
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај guri Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2012 во 00:08
.. interesna tema : bi ja legnala ona ..kako se vika, pret nekoj den bese na vesnici i se gleda tangite    
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2012 во 05:04
Originally posted by guri guri напиша:

.. interesna tema : bi ja legnala ona ..kako se vika, pret nekoj den bese na vesnici i se gleda tangite    
 

Весна Бендевска  

Кон врв
guri Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 130
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај guri Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2012 во 11:11
mashalla, mashalla, ova e dobra 'spikerka' garant! Vidi i gi poziciite na prstite, siguren sum deka obozava da drzi 'mikrofon'
Кон врв
Nemirko Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Октомври.2012
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nemirko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2012 во 18:49
КОСАНА НИКОЛИЌ-МАЗНЕВА и ЕРМИРА МЕХМЕТИ и  двете со камшици во рацете 
Кон врв
Domakinka50 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Domakinka50 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2012 во 23:25
So Ivo Kotevski bi imala sex , a   Radmila Sekerinska i Ermira Mexmeti
bi gi vrzala kako kucki dvete i so kamsikot po niv
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2012 во 23:27
газење од смеење
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
Domakinka50 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Domakinka50 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2012 во 01:19

Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2012 во 00:46
ЈА само овде ти се слагам со тебе... и камшик и хебла и продолжен кабел за на трофазна ќе ти донесам за политичарите.... можиш после и сите да ги легниш ако сакаш.... 
Кон врв
mig 21 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mig 21 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2012 во 01:50
Јас сепак би легнал некоја од нивните секретарки, верувам дека се поатрактивни :D
Fly to the sky
Кон врв
Domakinka50 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Domakinka50 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2012 во 20:49
Ima mnogu   ubavi politicari i politicarki tolku li ne ve interesiraat

Jas se izjasniv   so koi i kako bi imala sex
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2012 во 21:30
па не сите пратат политиката со намера да и го бапнат на некој/а намигнување  
Кон врв
Domakinka50 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Domakinka50 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2012 во 08:07
politicarite najveke sakaat sex !
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2012 во 08:19
Веснето Бендевска би ја легнал . Таа беше што и се виде тангата во собранието . Ама вчера нешто ми ја повредивте и ќе мора одма да се телепортирам кај неја да ја лечам

И министерката Бети Канческа- Миневска ми се допаѓа
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 9101112>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.