IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Како да ја вратиш саканата личност?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како да ја вратиш саканата личност?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 7>
Автор
Порака
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2008 во 19:40
posho sakaniot mazjak, se polakomil po komshikata sho ima pogolemi ciciki ili go zavela nekoja zenetina so tnok struk i bez brkovi...svashta se deshava...ne sme nie krivi mashkiteголема%20насмевка
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1689
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2008 во 19:53
Ако била сакана дали ќе ја оставел да си замине? Или може не го сакала веќе и си нашла друг... или шо знам двајцата добиле ладна фузија во мозокот... свашта, а во право си за едно, не сме ние машките секогаш криви за то по се дешава во светот.
Луѓето имаат избор, но важно е да се држат до тој избор
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2008 во 20:01
Originally posted by Zdravko81 Zdravko81 напиша:

Ако била сакана дали ќе ја оставел да си замине? Или може не го сакала веќе и си нашла друг... или шо знам двајцата добиле ладна фузија во мозокот... свашта, а во право си за едно, не сме ние машките секогаш криви за то по се дешава во светот.
 
osven sto ne ste krivi za toa sto ve rodile,
za drugo za se' ste kriviплазење
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
defma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 716
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај defma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2008 во 22:33
Нема што да ја враќаш, ако еднаш си отишла-пак ќе го направи истото.
Кон врв
strowberis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај strowberis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 00:33
ke i stois pred oci ko duh,non stop....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 00:46
Рекао си да ме више никад нечеш видјети...
Ипак доџи-угасит чу светло....




плазење
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 00:47
ne treba daj a izgubis za da nemora da ja vratis

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 00:55
Шала на страна во право беше малиов..
зашто да ја изгубиш па да ја враќаш?
зашто да згрешиш за да мораш да кажеш извини??
-едноставно...не прави ништо такво.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
SLABICKA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 46
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SLABICKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Август.2008 во 10:53
UFFFFFFFFF.MNOGU TESKA RABOTA.NEMA SMISLA VO ZIVOTOT DA SE BORIS ZA NESTO ZA KOE SAMO TI IMAS INTERES.TOA E ZALUDNO GUBENJE VREME.A NA KRAJOT I DA USPEES KOJA E LOGIKATA AKO TI GO SAKAS A TOJ TEBE NE?VREDI LI DA SE TRUDIS ZA NESTO AKO NEMAS DOBAR REPER?DEFINITIVNO NE.ZIVOTOT E SOZDADEN ZA MNOGU POUBAVI RABOTI.A NE DA SE TRUDIME OKOLU NEKOJ KOMU NE MU ZNACIME NISTO.
Кон врв
konan Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 749
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај konan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Август.2008 во 11:16
AKO ZAMINALA NEMA SO DA BARAS OD NEA..AKO SI JA IZGUBIL XEXEXE PA GOTOVOE NEMA NAZAD..AKO EDNAS ZAMINE KE SI ODE SEKOGAS
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2008 во 09:37
ма... ако сака да се врати... се е заменливо во овоj живот.големо%20гушкање
само човековиот живот и здраве - не.


Изменето од pagane - 01.Септември.2008 во 09:37
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2008 во 10:24
....nemozes da ja vratis dokolku taa ne saka da bide vratena'!
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Didi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Summer flower

Регистриран: 14.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Didi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2008 во 23:25
Ke mu ja zapejam Dodzi i uzmi me...hehee ..a on oprosti izvini znas da nikad necu biti tvoj.... hihihihih
Кон врв
Didi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Summer flower

Регистриран: 14.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Didi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2008 во 23:44
Ako ja sakas ke najdesh nacin i ke probas na sekoj mozen nacin da ja vratish,ako postoi mala iskra koja seuste ne zgasnala-togas razgorija.....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,422 секунди.