IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - А да ја прошетаме Македонија ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

А да ја прошетаме Македонија ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
Автор
Порака
BEKI Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 28.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BEKI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: А да ја прошетаме Македонија ?
    Испратена: 07.Ноември.2007 во 23:12
SITE SAKAME DA SETAME NIZ SVETOT A NE SME GI VIDELE UBAVINITE NA MAKEDONIJA .
PREDLOZI MESTO KOE BI GO POSETILE CLENOVITE NA FORUMOT

Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2007 во 11:51
Lazaropole голема%20насмевка
planinsko selo vo zapadna Makedonija, vo padinite na Bistra
koj ne bil, mora da go poseti, toa e malo parce od rajot!
kuliraj
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2007 во 17:37
-ВЕВЧАНСКИТЕ ИЗВОРИ...
-Св.ЈОВАН БИГОРСКИ...
-КЛИСУРАТАНА ДЕМИР КАПИЈА...
-СТРУМИЧКИТЕ ВОДОПАДИ...КОЗУВ...КОКИНО...СОЛУНСКА ГЛАВА....!!!ЕЕЕЕ..НЕ Е САМО СИНГАПУР И ТАЈВАН СО ЕГИПЕТ ВО ЖИВОТОТ...!ПРВО ДОМА ДА ВИДИМЕ СТО ИМАМЕ,ПА ПОСЛЕ ПО БЕЛ СВЕТ...!ТАКА...!
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
dolnodupenka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 156
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dolnodupenka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2007 во 23:34
povelete vo dolnodupeni,
samo da vidite kakvi se dolnodupenkite,
nema da sakate da se vratite!голема%20насмевка
Кон врв
sara333 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sara333 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 01:44
Originally posted by dolnodupenka dolnodupenka напиша:

povelete vo dolnodupeni,
samo da vidite kakvi se dolnodupenkite,
nema da sakate da se vratite!голема%20насмевка
 
a, deka e toa среќа
a, dolnodupenci nema li? голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 21:25
PRILEP, MARKOVI KULI...
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2007 во 09:29
Стоби
 
Скупи
 
Херакле
Veni Vidi Vici
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2007 во 13:58
OHRID голема%20насмевка
cel varoshголема%20насмевка
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Sailor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јули.2005
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: 587
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sailor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2007 во 14:57
www.findingmacedonia.com
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2007 во 08:28
Куклите во Кратово
 
Неверојатна убавина!
Veni Vidi Vici
Кон врв
Friends Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Friends Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2007 во 13:38
Za mene najubavi mesta vo Makedonija se sv.Jovan Bigorski, Pelisterot, Ohrid, Krusevo a ima uste mnogu drugi ubavini so nikogas nema da gi doznajme za nasata zemjaтага
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2007 во 12:37
Ако сте по планинарење, од душа препорачувам да тргнете по Галичица и да пешачите по нејвисокиот нејзин дел. На една точка ќе имате мо`ност да ги видите од една страна Преспанско, од друга страна Охридско Езеро. Милина невидена!
Veni Vidi Vici
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2007 во 13:05
Kuklica vo Kratovo
Smolare vo Strumica
Strnovac vo kumanovsko
Joakim Osogovski vo Kr.Palnka
Jovan Bigorski
Bogomila vo Velesko
dovolno e????? il itreba uste???
Кон врв
nate77 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Ноември.2007
Локација: Croatia
Статус: Офлајн
Поени: 90
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nate77 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2007 во 22:55
Sakam da vidam CELA Makedonija, Struga, Kruševo, Berovo, Strumica, Gevgelija, Kočani, Kriva palanka, Prilep... Mnogu ubava zemja e Makedonija i mnogu dobri luge Makedoncite...бакнеж
sakam skopsko
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.