IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс без обврски
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс без обврски

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 8910
Автор
Порака
zezok Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 365
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zezok Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2009 во 12:11
mislis...bez pari???
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2009 во 18:10
сакам со...врски...скоро со врвчици...свилени...за раце...и за нозе..трепкањеплазење
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2009 во 22:57
seks bez obvrsi?!?!?
ne bi rekla...ne e toa za mene...jas sum ti poveke covek za emocii,se potpiram na cuvstvata, no istovremeno so razumot mu stavam granici do kade mozat da odat..seks bez obvrski ti e ko evropska unija, a nie uste sme nadovor od nejzinite graniciплазењеголема%20насмевка...ne mozam tuku taka...
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
mariija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2459
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mariija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 08:18
ne sum ti ja za tie stvariмолитваda ne potpadnam pod iskushenie
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 10:43
и сексот без обврски е секс со емоции ..... оној кој не знае да чувствува тогаш не знае никогаш ........
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 11:57


Seks bez obvrski... Da, so devojkata sprema koja imam obvrski.
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 12:33
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

и сексот без обврски е секс со емоции ..... оној кој не знае да чувствува тогаш не знае никогаш ........
 
 
Mister M, ne pravam muabet za emocii vo tekot na seksot...ne za tie...normalno ako go pravis toa, uzivas, nikoj ne e budala da se izmacuva, pa posebno ako nema obrska kon toj"partner"...
 
 
konkretno, jas mislev na podlaboki emocii, cuvstva kon partenrot, ljubov....ako go nema toa nema da mozam...a togas ke gi sakam ti obvrski голема%20насмевкаголема%20насмевка
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 12:38
мис Б бакнеж 
 
секој сексуален чин подразбира задоволство .... барем во огромниот дел случаеви ............
 
темата е можеби малку погрешно поставена ........ или ние погрешно е сваќаме ...........
 
кои се обврските за кои тука треба да се дискутира ? бакнеж
Кон врв
riki1899 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај riki1899 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 12:47
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

мис Б бакнеж 
 

секој сексуален чин подразбира задоволство .... барем во огромниот дел случаеви ............

 

темата е можеби малку погрешно поставена ........ или ние погрешно е сваќаме ...........

 

кои се обврските за кои тука треба да се дискутира ? бакнеж
mnogu jasno,seksot si e seks,i najdobro e da se konzumira poveke,i toa bez nikakvi obvrski za da moze covek kompletno da se izolira od se drugo i da se opusti ,a togas veke se znae... ;)
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 13:47
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

и сексот без обврски е секс со емоции ..... оној кој не знае да чувствува тогаш не знае никогаш ........
 
Ова ми звучи на предавство, спрема тој што го/ја (или мислиш дека) сакаш.
Сепак некои луѓе имаат срца за цел светплазењеплазењезадоволство
 
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
Devojcence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Март.2015
Локација: Skopje
Статус: Офлајн
Поени: 497
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Devojcence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2015 во 00:22
Koga podolgo vreme nemash sex bidejki imash simpatija koj neznae deka postoish i terash inat i ne fakjash decko, i ke svatish deka gjabe ti pominuvalo vremeto i imash sex bez obvrski so nekoj. Uste odma istiot e svesen i e potencirano i prasano toa od pricini da bidam fer. I ondak to.
Кон врв
chargerburnout Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2015
Статус: Офлајн
Поени: 211
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chargerburnout Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2015 во 14:06
Bang Bung, no bullets left
Кон врв
lethergo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Мај.2016
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lethergo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2016 во 06:45
Сексот без обврски станува се почеста реалност.
Сите сакаат да менуваат а и времињата се сменија заедно со лугето и нивните мисли.
Тоа што во минатото било предмет на морална осуда во сегашноста е практика а во иднината ке биде неопходност.
Да даваме некоја остра критика во врска со тоа е како да му го поставиме некому следното прашање.

-Дали лугето често излагаат од в-цето кога ти влегуваш?
Кон врв
Arhimed Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Arhimed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2016 во 19:39
Originally posted by zlaticko zlaticko напиша:

<FONT size=3 face="Arial, Helvetica, sans-serif">
Dali ke mi objasni nekoj seks bez obvrski,dali treba da ne custvuvate nisto za da legnete so nekoj ili treba da imas barem 1 % custvo za da legnes so nekoj,e toa nikako da go svatammmm.....


1% custvo ili bez custva? hahaha ... koga odis vo wc i seris dali go pravis bez custva ili imas ona 1%?
Pomina postot se digna lostot !
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 8910
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.