IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Знам дека........
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Знам дека........

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 6566676869 360>
Автор
Порака
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 13:27
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

знам дека се ќе биде во ред..... тага



знам дека бев во право,..... трепкање
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 13:37
..................ma znam deka misli na mene i me saka..............a be sigurna sum 100%.............голема%20насмевкабакнежбакнежбакнеж
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 22:57


Знам дека... последниве денови не сум напишал ништо паметно на Форумов..... ама пусто време... го немам!!!
(Ако има воопшто што да се нема )!!!



Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 23:01
Originally posted by james dean james dean напиша:



Знам дека... последниве денови не сум напишал ништо паметно на Форумов..... ама пусто време... го немам!!!
(Ако има воопшто што да се нема )!!!






Исто и јас
Ама не дека немам време...Кулирам нешто па несакам да напрегам вијуги
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 23:01
znam deka treba da stanam od pred komp...

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 23:14
Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

Originally posted by james dean james dean напиша:



Знам дека... последниве денови не сум напишал ништо паметно на Форумов..... ама пусто време... го немам!!!
(Ако има воопшто што да се нема )!!!






Исто и јас
Ама не дека немам време...Кулирам нешто па несакам да напрегам вијуги



Ма ја знам дека одамна требаше да те поздравам.... ама извини!!!! Тоа времето е криво за се!!!!!!!



Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 23:19
Originally posted by james dean james dean напиша:

Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

Originally posted by james dean james dean напиша:



Знам дека... последниве денови не сум напишал ништо паметно на Форумов..... ама пусто време... го немам!!!
(Ако има воопшто што да се нема )!!!






Исто и јас
Ама не дека немам време...Кулирам нешто па несакам да напрегам вијуги


газење%20од%20смеењеA jas mislev deka samo mene mi se slucuva toaголема%20насмевкаголема%20насмевка





Ма ја знам дека одамна требаше да те поздравам.... ама извини!!!! Тоа времето е криво за се!!!!!!!



4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 23:21
газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење Bog da cuva i redov go utnav....sorry
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 23:26
Originally posted by RUSHKA RUSHKA напиша:


Originally posted by james dean james dean напиша:

Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

Originally posted by james dean james dean напиша:



Знам дека... последниве денови не сум напишал ништо паметно на Форумов..... ама пусто време... го немам!!!
(Ако има воопшто што да се нема )!!!






Исто и јас
Ама не дека немам време...Кулирам нешто па несакам да напрегам вијуги

газење%20од%20смеењеA jas mislev deka samo mene mi se slucuva toaголема%20насмевкаголема%20насмевка

Ма ја знам дека одамна требаше да те поздравам.... ама извини!!!! Тоа времето е криво за се!!!!!!!





Ај сега и двајцата ваму на по една гушка
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 23:29
големо%20гушкањеголемо%20гушкањеBiba mila koga ke te vidam so toa raceto sto tropka me razveseluvasголемо%20гушкање
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2008 во 03:15
jас не сум таа која може да те насмее,,,,
јас не сум таа која може да те расплаче,,
ниту таа која може да ти покаже колку те сака,,,
зошто не сум јас таа од која сето тоа се бара!
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2008 во 08:18
kafeto mi se izladi
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2008 во 08:26
дека на пауза ке одам до шнајдерката карши....тек сеа приметив дека фустанот од едната страна ми е подолг....како можела онаа гуската да го утне вака јас не знам..поарно јас ке го скратев.лутина
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2008 во 10:16
претпладнево имам многу обврски
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 6566676869 360>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.