IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Знам дека........
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Знам дека........

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 360>
Автор
Порака
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Знам дека........
    Испратена: 06.Ноември.2007 во 23:00
U ovaa tema treba da pishuvate nesho deka znaete...
 
Eve jas kje kazam deka znam deka u petok praam pismena vezba po makedonski
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 23:02
znam deka....nina ima interesni temi...трепкањеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Agapi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Agapi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 23:15
jas znam mn raboti ama nejkam da gi kazam голема%20насмевка
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 00:51
znam deka utre od 2 sum naskolo смеење
 znam deka prv cas imam hemija a vtor fizikaболен
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 11:48
bice rata kazu svi , al ja cu umreti od ljubavi
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 14:40
Originally posted by nina1 nina1 напиша:

U ovaa tema treba da pishuvate nesho deka znaete...
 
Eve jas kje kazam deka znam deka u petok praam pismena vezba po makedonski


Mene mi vikaat u petok urda da sum jadel, ama ja nekam
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 14:46
znam deka si ti koga vikam alo, nikoj nema.....
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 14:48
Oti ja ottamu vikam podrz ga malo

Mi se namesti, ne mozev da se vozdrzam  големо%20гушкање


Изменето од zbunet - 07.Ноември.2007 во 14:49
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 14:54
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Oti ja ottamu vikam podrz ga malo
mrsh tamu, ne ti e sram, magare niedno zbuneto.....голема%20насмевка
i jas ne mozev da se vozdrzam..hahhahaha....големо%20гушкање


Изменето од Lilija7 - 07.Ноември.2007 во 14:56
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
PITU GULI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 11254
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PITU GULI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 15:01
ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕ
ЈА ПА ПОМИСЛИХ ДЕКА СИ ОЗБИЛНА....
 
ОТИ ТЕ ЗНАМ ДЕ....намигнувањеголема%20насмевка
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 15:04
Originally posted by PITU GULI PITU GULI напиша:

ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕ
ЈА ПА ПОМИСЛИХ ДЕКА СИ ОЗБИЛНА....
 
ОТИ ТЕ ЗНАМ ДЕ....намигнувањеголема%20насмевка
a be ozbilna sum, ama i toleriram do odredena granica....hahaha...намигнувањеголема%20насмевка
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 15:09
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Originally posted by PITU GULI PITU GULI напиша:

ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕ
ЈА ПА ПОМИСЛИХ ДЕКА СИ ОЗБИЛНА....
 
ОТИ ТЕ ЗНАМ ДЕ....намигнувањеголема%20насмевка
a be ozbilna sum, ama i toleriram do odredena granica....hahaha...намигнувањеголема%20насмевка


So e mori, ne rekov da se razbolis ili da stanes frigidna...i samo ja da mozam da te ozdravam...pu, pu, ne daj boze... големо%20гушкање

I ne raskazuvaj na site deka mi e k'o na magare, ne ke mozam glava da dignam...ona sto sum ti go pokazal, neka si ostane megu nas...


Изменето од zbunet - 07.Ноември.2007 во 15:44
Кон врв
snegulka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај snegulka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 15:42
знам дека утре ќе паднам на тестовитага
Кон врв
PITU GULI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 11254
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PITU GULI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 15:46
Originally posted by Snegulka Snegulka напиша:

знам дека утре ќе паднам на тестовитага
 
ПОДОБРО ДА ЗНАЕШЕ ДЕКА ЌЕ ПАДНЕШ ВО НЕЧИЈА ПРЕГРАТКА....
ЕБА ГО....намигнување
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 360>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,187 секунди.