IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Britney - поп икона или ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Britney - поп икона или ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 9>
Автор
Порака
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Britney - поп икона или ...
    Испратена: 05.Ноември.2007 во 15:43
Kako vi se dopaga Britney sega?Iskreno takva licnost mislam deka ne go zasluzuva vnimanieto na mediumite,neka oslabi malku,neka se odnesuva dostojno kako majka na dve deca a ne kako necivilizirana k---a!

Изменето од anastea - 25.Јуни.2008 во 17:00
Sunce hvala ti sto si isashlo za mene,sunce OBECAJEM MISLI SU MI POZITIVNE!
Кон врв
DenizC Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 48
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DenizC Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2007 во 14:10
Britney navistina ne zasluzuva vnimanie ama se vadi na pesnite nejzini kako sto se 'Gimme More'
Кон врв
macedonian1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 22.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 136
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macedonian1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2007 во 21:32
britney e zrtva na popoularnosta. tocno deka e podebela , bez kondicija na javnite nastapi i sekako ima izgubeno od svoite tancerski sposobnosti. no seto toa za kratko vreme moze da se promeni i taa pak da bide vo forma.
megutoa taa e poveke vo pshihicka kriza i najverojatno vo depresija.
se odnesuva premnogu nezrelo za majka na 2 mali deca i e licnost na koja pod itno i treba pomos !!!











Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2007 во 22:09
Ma neka mi padne, ke ja oslabam i izlecam...u prvo vreme ke nosi modrici, no vazan e celta
Кон врв
macedonian1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 22.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 136
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macedonian1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2007 во 22:21

Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Ma neka mi padne, ke ja oslabam i izlecam...u prvo vreme ke nosi modrici, no vazan e celta



zarem taka ke se resat rabotite ili poveke ke se vlosat???????????
ili ova samo taka go napisa/
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2007 во 22:50
kolku sto ke mi padne u ruki
Кон врв
natasa95 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natasa95 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 18:51
mnogu e glupava za da se obide da se samoubie
nate
Кон врв
WhizKid Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 13.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 82
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај WhizKid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2008 во 23:28
Абе медиумиве стварно ја уништија.
Навистина за греота е.
А има некои добри песни како што и е "Break the Ice", една од најновите.
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2008 во 14:49
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2008 во 15:18

Леле типот своевремено си се прослави благодарение на Бритни и клипов за неа. До ден денска кога го гледам/слушам се смеам до солзи.



А Бритни е една обична и просечна певаљка, која ги доживеа своите 5 минути слава на американската поп-сцена и сега се бори за внимание (на погрешен начин).

Leave Britney Spears alone! Right now!



Изменето од doriangray - 21.Јули.2008 во 15:18
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2009 во 03:21
Ајде Омар, кажи нешто на темавазадоволство
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2009 во 03:33
Originally posted by anastea anastea напиша:

Ајде Омар, кажи нешто на темавазадоволство


au da, stvarno fali nesto od tebe...
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2009 во 03:33
Paaa temava kako prvo treba da go smeni imevo abe eden covek dobar zbor ne napisal!!! Aj ziti majka kaj samo 5 min slava koga taa go tresese cel svet i ostanaa mnooogu peni da se slusaat posle nervniot slom koj go dozivea... Taa ednas uspea ke uspee povtorno i pak ke bide so titulat BRITNEY THE QUEEN.....
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2009 во 03:35
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,500 секунди.