IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Каролина Гочева
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каролина Гочева

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 23>
Автор
Порака
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Каролина Гочева
    Испратена: 10.Март.2007 во 19:34
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2007 во 10:26
Originally posted by Boogie Boogie напиша:

Мојот Свет - Каролина кликни
 
eve duri sega ja slusnav pesnata na karolina i moj prv vpecatok ---pa dobra ne e losa, so ogled na toa sto drugite pesni gi nemam slusnato ovaa ko za prv pat bas mi vleze vo usi
nego edna zabeleska, bas eve zaedno so cimerive ovde ja gledavme pesnata i nesto slabo ima muzika vopozadina, nekako treba da ja zbogatat pesnata so poveke muzika oti vaka labavo zvuci Wink
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2007 во 15:05
Маа одврана е кај Каролина ке застане статично ке ја изрецитира песничката од 2 тона ои тооолку а околу неа салта ќе праат , абе ајдеееееее !!

Од анмештајка нема ништо полошо!!!


Јас лично и Тамара не ја респектирам , ма не ми личи ни на човек ко карикатура е ,али сепак за песната е ствано подобра , има и ритам подобар и не за џабе сите неофицијално и по медиуми и ја честиаа победата!!!

Само тоа кај нас без скандал че речеме дека не било ништо добро

Не ми се допаѓа стварно...
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2007 во 15:38
ClapThumbs%20Up
Jas se soglasuvam so SeXY.

I fakt e deka nemase niedna pesna dovolno dobra za na Evrovizija.


a za na Karolina pesnataDeadneam zborovi
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2007 во 16:21
Е да де зс не пратиме нешто оригинално како Морал ,па и Санаториум бе нешто рок , што знам нешто поразлично во секој случаја не како до сега со песничиња

Ако србиве ја поштуват не значи дека и Европа

Ние не праќаме песна ненго пејач а и сега реално има добар глас не викам не него едноставно не е ни певлива песната не е за не фестивал од таков вид

Зашто сме затворени и не гледаме наоколу не зимаме примери , еве само земете го минатиот победник , никој не вика дека имаа модерн сценски настап но сепак беа најоригинални а и песната не беше клише!!!!

Изменето од SeXY - 17.Март.2007 во 16:24
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2007 во 21:21
Луѓе аман веќе!!!! Angry Уште ли ќе ја критикувате и ќе плукате по неа??? ConfusedConfusedConfused Неможам да ве сфатам Confused Уште ли мислите на тоа? Wacko И едно прашање наградно? Дали со ова постигнувате нешто??? Ништо! Ама баш ништо нема да смените, затоа оладете и  помирете се со тоа!!!
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
sweet esc. Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 205
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sweet esc. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2007 во 12:10
karolina si e ok devojka ama pesnata ne mi se dopaga,kako i da e neka ni e so sreka na evrovizijaThumbs%20Up
Кон врв
Trina Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Октомври.2006
Локација: Norway
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2007 во 00:30
Bravo Karolina,samo napred!SmileClap
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2007 во 11:04
...a be morame da si priznaeme deka pesnata e "zalna".....ama bogami i nema nekoj kvalitet na evrosong....sepak podobra e od lanskata pobednicka vo sekoj slucaj...Thumbs%20Up
...ama Karolina e dobra, i navivam za nea.....Thumbs%20Up
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
ILCO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ILCO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2007 во 20:26
DOBRO BRE KAKO MOZE VAKA DA PLUKATE PO KAROLINA KAKO NE SE RAZBIRATE OD MUZIKA AMA BAS.PESNATA E SUPER I KOPROV E NADOBARK KOMPOZITOR VO MAKEDONIJA. PA I ZATOA VLEZE VO FINALE NE ZA DZABE VLEZE I KE VIDITE KADE KE SE PLASIRA VO FINALE PA POSE KE ZBORIME I DA NE VI E KRIVO MALCE SO E TOLKU USPESNA .
STVARNO NE STE MI JASNI. 


Изменето од ILCO - 11.Мај.2007 во 20:26
ILE
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2007 во 14:57
Originally posted by ILCO ILCO напиша:

DOBRO BRE KAKO MOZE VAKA DA PLUKATE PO KAROLINA KAKO NE SE RAZBIRATE OD MUZIKA AMA BAS.PESNATA E SUPER I KOPROV E NADOBARK KOMPOZITOR VO MAKEDONIJA. PA I ZATOA VLEZE VO FINALE NE ZA DZABE VLEZE I KE VIDITE KADE KE SE PLASIRA VO FINALE PA POSE KE ZBORIME I DA NE VI E KRIVO MALCE SO E TOLKU USPESNA .
STVARNO NE STE MI JASNI. 


Wink И јас истото го мислам... Ама остај ги.... Толку си ја сакат земјата... Ouch
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2007 во 20:33
koj zbori dali ja sakame zemjava ili ne.aj sega ke velam deka e super karolina kako pretstavnik na mkd , abe aj vrska nema ni pesna ni nastap nejzin, taa nikogas nemala kontakt i blizina so publikata,no znaeme vajda poveketo  sto e loso a sto dobro.karolina ima pesna katastrofa, polosa zdravje!koprov za mene ne e kompozitor koj ne znae 4 noti da napise.tra la la ski na evrovizija.Deadpotenciraat izgled kako izgledala, sto ke imala na sebe  od obleka,ne gledaat sto pesna ispratija na evrosong.srbija alal da i e, devojkata prosecna ubavina bi rekla ne moze sekomu Gospod da dade se , no i dal glas, kako ja otpea svaka cast ali ima muzika, MUZIKA TEKST IMA SE KOMPLETNA PESNA , A NE tralala mojot svet, ete svetot ke vidime kakov ke i e na karolina.imase sreka glasaa sosedite pa sea ke se catali so tra la la, abe aj Dead
Кон врв
sweet esc. Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 205
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sweet esc. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2007 во 20:57
uste nekolku minuti do evrosong: so sreka neka i e na nasata Karolina....a i na nas site so nejzeEmbarrassedThumbs%20Up


p.s...pesnickata i e malku puffffffffff,ama nema veze
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2007 во 23:03
очекувам од сите вие кои сте надвор од Македонија да се пофалите дека сте гласале за Каролина, без разлика како ја оценувате песната.
па ако треба и повеќе пати.
Tongue
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 23>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.