IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Како да ви простат за грешка ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како да ви простат за грешка ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Како да ви простат за грешка ?
    Испратена: 04.Ноември.2007 во 20:26
Kako da naterate nekogo da Vi prosti za nenamerna greska koja ja povredila taa licnost mnogu??? Veruvam deka na sekoj mu se slucilo NENAMERNO da napravi nesto pogresno sto ke ja povredi licnosta sto vi e draga na ovoj ili na onoj nacin. Kako da dokazete deka ne bilo namerno i da ja uverite licnosta vo toa koga taa veke potpolno ne Vi veruva???
HELP !!!!
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2007 во 21:37
покај си се искрено, па можеби и ке ти се простинамигнување
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2007 во 22:07
Zavisi od prostuvacot :)
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2007 во 23:26
Mi prostile, no jas nikogas ne sum si prostil
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2007 во 23:26
KAKO SO KJE MU TEKNI NA PROSTUVA4OT TAKA NEGO
Кон врв
strurcence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај strurcence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2007 во 04:00
Treba da se pokaes iskreno i da dokazes deka vredi da ti prostat, no sepak za da dobies moznot da se pokaes toa zavisi od prostuvacot dali ke ti ja ovozmozi!
Сега знам дека нисто незнам!

Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2007 во 08:43
ako e nenamerno , se prostuva, ako ima oci da vidi kako bilo . Ke pokazis kolku iskreno ti znaci , ako ne svati, togas ne vredi ponatamu da se obiduvas .
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
nuredinosmani Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 30.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 52
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nuredinosmani Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2007 во 21:35
ako covek bara izvinuvanje  mislam deka mu e oprosteno
Кон врв
Lolita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Ноември.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lolita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2007 во 00:30
izvini se, napravi mu zalna faca (pajce faca) i kazi mu deka ke go castis pivo ili kafe i ke ti prosti намигнување
Your sweetest nightmare
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2007 во 16:52
Originally posted by Lolita Lolita напиша:

izvini se, napravi mu zalna faca (pajce faca) i kazi mu deka ke go castis pivo ili kafe i ke ti prosti намигнување
 
 
EEEE...DA SI MI MENE SESTRO ...ODE NOSOT ...I EDNA ILI DVE SESKI.!!!!...I ..PAK KE CASTIS PIVO...газење%20од%20смеење
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Mishell_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: Sweden
Статус: Офлајн
Поени: 575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mishell_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 15:45
Originally posted by nuredin nuredin напиша:

ako covek bara izvinuvanje  mislam deka mu e oprosteno

Greska si.. Najmnogu i najcesto se izvinuvaat onie na koi im e navika da pravat greski. Ostanatite se kaat za toa sto go storile i imaat obraz da ne molat za proska koga znaat sto storile. Onoj sto se kae, gi prifaka posledicite od svoite postapki, onoj sto ne se kae se izvinuva do besvest vo nadez deka ke mu poveruvate среќа.
Кон врв
izabella19 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај izabella19 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2008 во 18:06
sum prostila od sto sum go sakala.....\
ali mene ne mi prostile i koga se izviniv iako znam deka samata nikogas nema da si prostam kako togas da baram drug da mi prosti, mnogu mi e krivo.....   bi napravila se sto mozam da go vratam vremeto za da ne ja povtoram greskata,   i ne znam sto da napravam za da mi bide prosteno od toj sto go sakam, dali nekogas ke mi posti
Ако човек не го очекува неочекуваното не ќе го открие,оти e тешко да се открие и e недостижно.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2008 во 18:14
Sto i ke kazes ili napravis ke bide upotrebeno protiv tebe, a ako nemas pari nemas pravo na odbrana
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2008 во 19:25
Posebno ako ne pravis mnogu greski, toa nema nikogas da ti go prostat zosto mora da imaat so kogo da se tesat
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.