IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал
  Активни теми Активни теми RSS - Кој тим го мразите најмногу?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој тим го мразите најмногу?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 25>
Прашање: Кој тим го мразите највеќе ?
Одговор Гласови Статистика
7 [7,14%]
19 [19,39%]
26 [26,53%]
12 [12,24%]
12 [12,24%]
8 [8,16%]
6 [6,12%]
8 [8,16%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Гемиџија Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гемиџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2007 во 00:45
 1. REAL
 2. MILAN
 3. Pelister :]
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2007 во 19:49
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Челзи го мразам највише, а Роналдо даде гол уште одма за Милан... Да живее Милан Big%20smileBig%20smile


Ghost mnogu mi se smeshni tie milan. Sea doagjaat oni godini koga milan kje igra vo Uefa, koga kje zavrshuvaat 5-6, koga kje menuvaat treneri...! Teshki pacienti, bez ni edna asalna investicija mislea deka ke osvojat. taka e toa juve otide dole i najbolji sme...epa bogami Lazio se 2-3 pati bolji od milan! A toj ronaldo...hahaha! Svince! Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile
Кон врв
kolenas Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2006
Локација: Isle Of Man
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kolenas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2007 во 15:29
VARDAR,VARDAR<VARDAR
KOLE NAS ,e*ac VAS
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2007 во 17:00
Originally posted by Maro Maro напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Челзи го мразам највише, а Роналдо даде гол уште одма за Милан... Да живее Милан Big%20smileBig%20smile


Ghost mnogu mi se smeshni tie milan. Sea doagjaat oni godini koga milan kje igra vo Uefa, koga kje zavrshuvaat 5-6, koga kje menuvaat treneri...! Teshki pacienti, bez ni edna asalna investicija mislea deka ke osvojat. taka e toa juve otide dole i najbolji sme...epa bogami Lazio se 2-3 pati bolji od milan! A toj ronaldo...hahaha! Svince! Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile


паааааа и не би се согласил баш со твојата констатација. Не ми е јасно кој гигант до сега паднал да се бори за 5-то или 6-то место, освен исклучок за Јуве кој беше казнет. Свинчето Роналдо, за кој што сите така се научиле да зборат, нема утакмица а да не даде гол за Милан, така да испаѓа дека и не била проблем тежината у Реал, туку баш напротив оној сељакон од тренер што го имаат, но за нив друг нека му ја мисли. А не знам колку имаш информации за нови инвестиции, еве јас да ти кажам, Роналдињо е веќе со една нога у Милан, додека Робињо и самиот изјави дека сака кариерата да му биде продолжена у Милан, а тоа се само дел од плановите на Милан, па сеа ти види друже дали не се мисли у Милан Big%20smileBig%20smileBig%20smile


Изменето од Ghost - 10.Април.2007 во 17:01
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Warlord Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Февруари.2007
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 85
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Warlord Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2007 во 08:29
chelzi, -zs se k*rvi ne videni ..... se vagjet 90+ minuta ....
arsenal- zs se se gjupci i se najk*rvinska igra....
roma - radi dresojne...
.......................
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2007 во 09:00
zs be taka za chelziLOL
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
Warlord Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Февруари.2007
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 85
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Warlord Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2007 во 10:04
Big%20smile
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2007 во 10:15
ej ne mi vregaj timBig%20smile
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
Warlord Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Февруари.2007
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 85
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Warlord Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2007 во 10:40
ej aj ne se ponashaj ko skopjanka zs znam deka si od struga....
ili ste,,,,?????LOLLOLLOL
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2007 во 11:09
Mancester pederi,... Ua Ferguson traktorot LOL
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
master_P;slo Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај master_P;slo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2007 во 11:42
apsolutno celzi i real bidejki go umrtvuvaat fudbalot kako sportAngryAngryAngry
* Девојката станува жена кога длабоко во себе ќе почувствува ЦВРСТА причина за такво нешто!:):):)
Кон врв
spaski Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 82
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај spaski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2007 во 02:35
Site denshni podobri timovi, dobri se samo zatoa nekoj investiral dosta pari. Znachi se e pak vo parite. Zatoa mozhe i da kazham deka ne gi sakam skoro site stranski ligi. Znam deka Makedonskata ne e podobra ,ama nasha si e i. Kakva e takva e ?
http://www.macedonian-kingdom.piczo.com

Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2007 во 19:19
и да гледаме што во македонскиот фудбал??? све само фудбал не??? Не фала друже, наша е али срање е... WinkWink
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Stoke Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Stoke Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2007 во 17:03

Манчестер јунајтед

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.