IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Што мислите за ЦЕЦА?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што мислите за ЦЕЦА?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 50>
Автор
Порака
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2006 во 08:51

Originally posted by Carnation Carnation напиша:

ne site ja poddrzuvet ceca,svrti nekolku strani nanazad ke vidisWink
Tocno taka.I mene od site tie folk sund pejacki, Ceca mi skrenuva vnimanie i sekogash koga ke ja nacekam(menuvajki i barajki program) ama retko e zosto ne slusham vakva muzika mi skrenuva vnimanie.Dali ima celulit i dali e seto toa montaza,ednostavno tipkava se oddeluva od sekoja druga trala lashka
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
raging bull Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Ноември.2006
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 145
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај raging bull Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2006 во 12:30
Originally posted by maja maja напиша:


Originally posted by Carnation Carnation напиша:

ne site ja poddrzuvet ceca,svrti nekolku strani nanazad ke vidisWink
Tocno taka.I mene od site tie folk sund pejacki, Ceca mi skrenuva vnimanie i sekogash koga ke ja nacekam(menuvajki i barajki program) ama retko e zosto ne slusham vakva muzika mi skrenuva vnimanie.Dali ima celulit i dali e seto toa montaza,ednostavno tipkava se oddeluva od sekoja druga trala lashka
 
 
 
EVO SHO KE TI KAZIT BEZMOZOCHNO SUSHTESTVO....ABE SVESNA SI KOLKU E KONTRADIKTOREN MUABETOV SHO GO PRAJSH?????  CECA JA SAKAM AMA DRUGIVE SELJANKI TURBO NELOLLOLLOL pA CECA GO PROMOVIRA TURBOTO...AKO I GROTOTO NE E NEJZINA ZASLUGA.....
 
PS....KE VE MOLAM DROGIRANI DA NE PIsh*tE NA FORUMOV.....
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2006 во 20:52
veruvale ili ne momentalno ja slusam ceca so pesnata pile i bas me relaksira taman za pred vecera LOL
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2006 во 19:11
НЕМОЖАМ ДА ЈА ПОДНЕСАМ!!! AngryAngryAngryAngry
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2006 во 11:10
I JAS NE MOZAM DA JA PODNESAM!!! AngryAngryAngryAngryAngryAngry
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2006 во 12:02

mnogu e za nikade

btw onie slikine se vistinski

It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 10:52
koi sliki??? ConfusedOuchDead
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 13:57
[QUOTE=VkusiMe_M]      /QUOTE]
 
овие слики
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 15:52
DeadDeadDeadDeadDeadDeadeeeeeeeeeeeeewwwwwwwwwww   grossDeadDeadDeadDeadDeadDead
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 15:54
za nikade
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 15:58
jas da sum na nejzino mesto-ne bi se razgoluvala tolku posto bi nemala sto da pokazamLOLLOLLOL
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 16:00
mislela deka otpozadi nikoj nema da ja slika
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
marinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 432
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 20:22
silikonska dolina so celulit na toni....Dead
Denot mi e mal za moite cekori,nokta e premala za moite misli...
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 20:54
Originally posted by dusko26sk dusko26sk напиша:

ceca e klasika.ja slusaat i staro i mlado.neka ne se pravat site deka mrzat turbo folk.potsetete se kolku narod imase na koncertot na stadion.toa vie e dovolen dokaz.
ceca klasika??? eve be jas ne se pravam deka ne slusam turbo folk tuku najseriozno ne slusam,ne sum bila na nejzin koncert i nema ni da odam...
ceca klasika(uf lele se iznasmeav,stomaceto sega me boli)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 50>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.