IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Колку имате доверба во вашиот партнер?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колку имате доверба во вашиот партнер?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 14>
Автор
Порака
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 20:10
...hahahahaaa...kakva glupost...doverba vo partnerot...ko da ke doznae nekoj neshto ako saka da mu napravi partnetor na strana...голема%20насмевка
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 00:48
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...hahahahaaa...kakva glupost...doverba vo partnerot...ko da ke doznae nekoj neshto ako saka da mu napravi partnetor na strana...голема%20насмевка
 
Koj saka da doznae ke doznae, ama sekogas e polesno da se tesis deka ne pravi nisto ili deka i da pravi ti nikogas nema da doznaes плазење голема%20насмевканамигнување
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 11:21
kolku on vo mene...........znaci nulaголема%20насмевка
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 11:53
Знам само едно, никогаш не изигрувај детектив кога се работи за верноста- неверноста на партнерот. Може да засмрди кога најмалку очекуваш.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 12:02
A od kade znaesh, si izigruval detektiv?збунетост
 Vo sekoj sluchaj podobro e da zhiveesh vo realnosta i da znaesh kakva e situacijata otkolku da si sedesh mirno i da si velish deka toa samo na drugi im se sluchuva, no ne i na tebe!
Ne mi e sfatlivo deka nekoj bi sakal da zhivee vo zabluda!?
Jas lichno dokolku bi bila izneverena bi sakala da znam!
always look on the bright side of the life!
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 22:11
Dovolno.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 01:38
Целосна. Немам потреба да се сомневам во него. Верувам дека е се во ред...патем и што ке се сомневам па дури и да ми биде пред очи нешто нема да реагирам се додека не каже....доволно се правев “паметна“...вака е полесно....среќа
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 01:43
Ne i davam so avion da me vozi
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 01:45
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Целосна. Немам потреба да се сомневам во него. Верувам дека е се во ред...патем и што ке се сомневам па дури и да ми биде пред очи нешто нема да реагирам се додека не каже....доволно се правев “паметна“...вака е полесно....среќа
?????/?bas nisto ne razbrav
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 01:48
Originally posted by granny granny напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Целосна. Немам потреба да се сомневам во него. Верувам дека е се во ред...патем и што ке се сомневам па дури и да ми биде пред очи нешто нема да реагирам се додека не каже....доволно се правев “паметна“...вака е полесно....среќа
?????/?bas nisto ne razbrav

викам.....Целосна. Немам потреба да се сомневам во него. Верувам дека е се во ред...патем и што ке се сомневам па дури и да ми биде пред очи нешто нема да реагирам се додека не каже....доволно се правев “паметна“...вака е полесно....среќа се надевам овој пат бев погласна...голема%20насмевка шала на страна битно му верувам.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 01:51
fala za objasnuvanjeto...btw..se dodeka go sakas ke veruvas...koga zavrsuva ljubovta,togas se gleda pricina da se najde, za raskid
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 01:51
Ma ni na Apkan Presa ne i davam da raboti
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 01:51
блу, смени боја на буквите, можеби така ќе те разбереме голема%20насмевка
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 01:54
aj aj знаете вие што сакам да кажам јас....голема%20насмевка
fala za objasnuvanjeto...btw..se dodeka go sakas ke veruvas...koga zavrsuva ljubovta,togas se gleda pricina da se najde, za raskid -Друже тоа е кристално јасно. НО некои пак исто така и од што не љубеле толку силно досега од страв се сомеваат...среќа
Ев отидов во кревет голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.