IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Би го изневериле ли партнерот?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Би го изневериле ли партнерот?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 42>
Автор
Порака
Мече Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Април.2006
Локација: Marshall Islands
Статус: Офлајн
Поени: 224
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мече Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2006 во 00:39
Тоа што го правиш,верувај дека ќе ти се врати-кога тогаш и сигурно тоа ќе биде  човекот во кој ќе се заљубиш и тогаш ќе видиш како му било на тој што си го изневерил/ла
Мирна вода брег рони
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2006 во 00:45
neverstvoto nikoj ne go saka... ama ne znaci deka nemoze da se sluci.... bolno e za ednata strana.... ama toa e...
zatoa e najdobro da ne se slucuva..........
 
covek uci dodeka e ziv-OD MENE
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2006 во 00:47

ako izneveri nekoj koj godini i godini bil veren...sto mislite...nemalo nisto sto go nateralo na takov cekor????????????????????

Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2006 во 00:49
mora da postoi nesto za trakov cekor..........
kako vikaat ,,od ubavo koj bega,,


Изменето од cecka - 04.Јуни.2006 во 00:49
covek uci dodeka e ziv-OD MENE
Кон врв
Мече Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Април.2006
Локација: Marshall Islands
Статус: Офлајн
Поени: 224
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мече Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2006 во 00:53
Предизвикот,возбудата-некогаш и кога е убаво може да се посегне по забранетото
Мирна вода брег рони
Кон врв
petko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај petko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2006 во 00:53
nigogo ne izneveruvate, ne mi ja svacate mislata izgleda,
sami se izneveruvate, vo neverstvoto nikoj vo vas ne gleda boginji ...

kratka zabava ...a avtoritetot...vaseto jas...ili odamna otislo...
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2006 во 01:00
ama ne izneveruva sekoj i osobeno ne so sekogo i ne javnoLOL
Кон врв
petko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај petko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2006 во 01:03
da, no vo ocite na toj so kogo izneveruvas nikogas nesi taa sto si vo ocite na onoj kogo go izneveruvas...
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2006 во 01:10
Originally posted by petko petko напиша:

da, no vo ocite na toj so kogo izneveruvas nikogas nesi taa sto si vo ocite na onoj kogo go izneveruvas...
 
Koga ke izneveram ke poglednam vo ocite bas da vidamLOLa znaes li deka eden moj prijatel ja izneveruvashe zenata 5 god. posle se razvedoa i sega e srekno ozenet so taa so koja izneveruval...TongueWink
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2006 во 01:24
Originally posted by beleg beleg напиша:

Originally posted by petko petko напиша:

da, no vo ocite na toj so kogo izneveruvas nikogas nesi taa sto si vo ocite na onoj kogo go izneveruvas...


Koga ke izneveram ke poglednam vo ocite bas da vidam[IMG]height=17 alt=LOL src="http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley36.gif" width=17 align=absMiddle>a znaes li deka eden moj prijatel ja izneveruvashe zenata 5 god. posle se razvedoa i sega e srekno ozenet so taa so koja izneveruval...[IMG]height=17 alt=Tongue src="http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley17.gif" width=17 align=absMiddle>[IMG]height=17 alt=Wink src="http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley2.gif" width=17 align=absMiddle>

    
ne deka ne e za veruvanje
pa toa obicno taka odi
Кон врв
Клементина Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 305
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Клементина Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2006 во 03:34

имам пишано али ај па, не би го изневерила никогашшшшшшшшшш

precious..
Кон врв
petko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај petko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2006 во 20:01
Originally posted by beleg beleg напиша:

Originally posted by petko petko напиша:

da, no vo ocite na toj so kogo izneveruvas nikogas nesi taa sto si vo ocite na onoj kogo go izneveruvas...
 
Koga ke izneveram ke poglednam vo ocite bas da vidamLOLa znaes li deka eden moj prijatel ja izneveruvashe zenata 5 god. posle se razvedoa i sega e srekno ozenet so taa so koja izneveruval...TongueWink


ti nikogas nema da izneveris...mozebi posakuvas...no...

drugi se tie beleg... razlicni od tebe...za zal ili za sreca necija...
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2006 во 23:45
TongueWinksega i psiholog si.........
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јуни.2006 во 10:44
Originally posted by petko petko напиша:

Originally posted by beleg beleg напиша:

Originally posted by petko petko напиша:

da, no vo ocite na toj so kogo izneveruvas nikogas nesi taa sto si vo ocite na onoj kogo go izneveruvas...
 
Koga ke izneveram ke poglednam vo ocite bas da vidamLOLa znaes li deka eden moj prijatel ja izneveruvashe zenata 5 god. posle se razvedoa i sega e srekno ozenet so taa so koja izneveruval...TongueWink


ti nikogas nema da izneveris...mozebi posakuvas...no...

drugi se tie beleg... razlicni od tebe...za zal ili za sreca necija...
DA znaesh samo kolku si vo pravoEmbarrassed
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 42>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,359 секунди.