IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс Зезање..се што не можат другите теми
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс Зезање..се што не можат другите теми

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 8485868788 214>
Автор
Порака
raging bull Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Ноември.2006
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 145
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај raging bull Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2006 во 14:35
LOL
Originally posted by plamenko plamenko напиша:

uf imam problem ne moze nikoj u cekor da me sledi!!!!
 
Da mu se dajt na plamenko oskar za cepach na godinataLOLLOLLOL
Mojt da te sledit ekrem od spoton Magaric
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2006 во 08:23
Originally posted by mende mende напиша:

bilo sto da se praj e dobro dodeka ima seks e dobro sepak e to e del od sekso neli
важно е секс да се има не е важно кој-кој дупи LOL LOL LOL мајтап важно е Tongue ама не многу LOL LOL LOL
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2006 во 08:25
:) sto tebe devojkata te nema eve da se izrazam kako tebe dupeno :) pa toa e dobro :) bre malce i na nejze ulogata da i legne :) za ona sama da legne poslem:)
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2006 во 08:34
Tongue ништо не те сватив???? Confused
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2006 во 08:37
pa ne si osetil nekad da recis da si pomislis e ovaa me resi
alal i vera
me izdupi kako sto treba
i si otide bez zbor
:)
 
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2006 во 08:43
па да то ми беше муабетот...мислиш дека ја ебаш ама таја те еби LOL LOL LOL и да си сврши и да ти речи ај ти друг пат јас си свршив LOL LOL
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 17:10
Па така малку и вие да видите на некои женски како им е LOLLOLLOLLOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 19:50
Originally posted by bone bone напиша:

па да то ми беше муабетот...мислиш дека ја ебаш ама таја те еби LOL LOL LOL и да си сврши и да ти речи ај ти друг пат јас си свршив LOL LOL


и фураш у веце одма а? LOLLOLLOLLOL Богами гадно е тоа, али пак жива вистина е дека девојка со едно свршување не се задоволува, така да според мене мислам дека шансите да ни се тргнат порано се скоро на нула Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 20:08
:) taka de bez 2 saati nisto ne pravis:) 1000 orgazmi u eden neka zaboravi bez dva saati ili barem 3 partii poker:)
LOL
a za wc pa nekad i toa ce go napravis ne e ubavo vo glava otrovot da ostane:)
Big%20smileLOL
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 20:57
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Originally posted by bone bone напиша:

па да то ми беше муабетот...мислиш дека ја ебаш ама таја те еби LOL LOL LOL и да си сврши и да ти речи ај ти друг пат јас си свршив LOL LOL


и фураш у веце одма а? LOLLOLLOLLOL Богами гадно е тоа, али пак жива вистина е дека девојка со едно свршување не се задоволува, така да според мене мислам дека шансите да ни се тргнат порано се скоро на нула Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile
 
 
 Confused ми се случи Confused се плескавме пола сат си сврши и си легна и ми рече... Cry ... ај друг пат ти мене мака ми е да мрдам Confused
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 20:58
LOLtoa e jebiga :)
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 20:59
Originally posted by plamenko plamenko напиша:

LOLtoa e jebiga :)
не е смешно Confused Broken%20Heart
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 21:08
ista kasa sefe i jas sum srkal ne kako tebe ama slicna do godinite e sakaat zenive deca krckalcnja za 15 20 min da se svitka kako krckalce :)
da se strese :)
a ne maziste da kontrolira situacija:)
i nadgleduva
:)
 ojdov na joint da se relaksira se iznervira:)


Изменето од plamenko - 03.Декември.2006 во 21:08
Кон врв
perinosi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perinosi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 04:08
Originally posted by mendo mendo напиша:

Ej. Imam Tongue54 godini zenet, a imam sexualen odnos so zena od 33 godini. Takvo zadovolstvo samo ednas moze covek da oseti vo zivotot.
Jas neznam so kolku sum bil ali so ova zerna isto mazena mozeme da se sexame po cetiri pet sati bez prekin toa e supper i koga znaes da mozes da se oslobodis i dozivuvas site svoi fantazii toa e fenomenalno.
Nekoj ke rece p**ka ko p**ka ista e no toa nee taka , nemislam ni jas a i mnogu drugi koj go toa doziveale ne imaat takvo svakjanje.
Sakam da najdam nekoja u tie godini vo Makedonija koga doagjam na odmor da se provedeme. 
Па таа може ќерка да ти биде. Замисли ситуација да имаш ќерка на тие години а да ја дупи некој твој врсник( ако нема проблеми со потенцијата). LOL

Изменето од perinosi - 04.Декември.2006 во 04:09
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 8485868788 214>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,233 секунди.