IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Сте го фатиле на дело,а тој тврди поинаку
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сте го фатиле на дело,а тој тврди поинаку

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 14>
Автор
Порака
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2008 во 12:42
абе кој го измисли тој збор ШОВИНИЗАМ????
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2008 во 12:48
Moze da tvrdi,da objasnuva,daaaa....glumi,...seedno,
ne sum jas vazna vazna e sovesta ....kolku ke moze
da se podnese samiot sebe i da "zivee" so taa sovest 

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2008 во 13:22
vazno e da ne se priznava nistoплазење
nothing
niente
nicht
no
nic

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2008 во 15:07
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Originally posted by bibce bibce напиша:

Originally posted by mrzla mrzla напиша:

како сакате речете(по мое)......жена фаќа друг ако има паричиња(материјалистка)...а маж оди ако му недостасува нешто во сексот
 
 
.mnogu si grska vo tvoeto razmisluvanje............mazot odi od sto saka da se dokazuva.............deka e seuste posakuvan i deka vredi..............a mislam deka od ista pricina odi i zenata............


Bibce, velis rabotis so luge, a dali ti se slucilo da ti se zavrti u glava od necij pogled ? Toa moze da ti se sluci samo od mojot pogled, a ne znaes deka sum ja u stvari...pogolem dokaz zdravje...смеење
 
................DA TI KAZAM  PRAVO  DO SEGA NE MI SE ZAVRTELO VO GLAVA OD NECIJ  MASKI POGLED  ZAVODNICKIтрепкање.............A BAS BI SAKALA..........A I AKO SI TI PA KE MI SE PRESTAVIS VALJDA A?????намигнување
 
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2008 во 16:27
Pusti neka oci govore  смеење ...nece biti reci, samo uzdasi
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2008 во 13:45
................AJ ..................KE SE DOGOVORIME.................OK............големо%20гушкање...............
Кон врв
eni_17 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај eni_17 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2008 во 15:10
abe neka si se lazi samiot mene nema da me izlazi..go vidov    
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 16:28
Dokolku se izjasni kako vinoven i se pokae za storenoto zlodelo,mozna e poblaga presuda...vo sprotivno ke se prezemat postrogi sankcii
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2008 во 08:44
Originally posted by bibce bibce напиша:

................AJ ..................KE SE DOGOVORIME.................OK............големо%20гушкање...............



Od mene na mnogu im se slosilo duri, a ovie od brza pomos sto gi vikam vise im se smaci od mene  смеење
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2008 во 13:29
...nemam po pametna rabota... pa ke odam da go fakam na delo... a kaj se covekovite pravaголема%20насмевка... pa odma da dojde Helsinshki pa da me tuzi za zagrozuvanje na covekovite prava... pa ushte i da tvrdi poinaku... shto ke ti se tvrdenja... ubeduvanja... jasno e ko den...zemi ili ostavi... 
Кон врв
slide Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Original Honey

Регистриран: 29.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај slide Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2008 во 22:12
prvo skokni pa kazi opaaaaaaaa
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2008 во 22:54
Ima i takva sto vika "Dva pati meri ednas seci" ama jas ke secam odma i toa znam i sto ke secam газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2008 во 00:56
Storenoto ne se vrakja nazad...nitu se da iskrsham,arkadata da mu ja puknam ili nejze kosata da i ja zapalam...nema da pomogne...ke si zaminam miroljubivo ne barajki opravduvanja i odgovori...
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2008 во 10:18
Ova vtorovo malku dosadno zvuci  смеење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.