IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Што ке се пофалите?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што ке се пофалите?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 39>
Автор
Порака
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2006 во 00:35

epa da se pofalam utre ke si odam domaBig smile..i ovaa vecer si pominav epten jako...se umrev od smeenje...steta so morav da si odam porano...ali u sekoj slucaj zakoooon bese...

 
respect my authoritaaa
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2006 во 19:40

najkef mi e koga na libeto ke mu napraam jadenje so ke go ,,obori,, od stol..

e posle toa, od raka voda mi pieLOLLOLLOLLOLLOL
covek uci dodeka e ziv-OD MENE
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2006 во 19:48
Originally posted by natalija natalija напиша:

Originally posted by ~ThE_VaMpIrE~ ~ThE_VaMpIrE~ напиша:

Jas ke se pofala deka sum nova tuka i mnogu mi e milo...[IMG]height=17 alt=Tongue src="http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley17.gif" width=17 align=absMiddle>

    вампирче хелоооууу добро дојдееее
dobre dojde LOLBig smileBig smile
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2006 во 08:57
mnogu podobro mi e na dushickava...mi ja gree ubavina i ljubovEmbarrassed
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2006 во 09:00
vera nauciv kako da bidam podobarThumbs Up
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
VoNi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VoNi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2006 во 09:51
Clapcestitki cestitki kokoloThumbs UpHugmnogu mi e milo,no kako nauci da bides podobar.jas imam da se pofalam deka u sabota gi zimame ocenkite i potoa ke odam so mojata najdobra drugarka maja da se setame i se nadevam deka ubavo ke si pominemeSmile
...dreams can take you anywhere...
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2006 во 10:23
slushav,citav, nabljuduvav i pocnav da primenuvam, blagodarenie na poiskusnite se ucime i nie.
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2006 во 11:40
Nema sto da se falam, zosto denes sum pod strest poradi Italija dali ke se plasira ponatamu na svetskoto
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2006 во 11:42
mora da se plasira Italija, pa favorit mi e
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2006 во 11:44
Originally posted by maja maja напиша:

Nema sto da se falam, zosto denes sum pod strest poradi Italija dali ke se plasira ponatamu na svetskoto
Не ми се стресувај за тоа...гледај Амстел дали ке те давиLOL
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2006 во 12:01
...сакам да се пофалам дека пред некој ден добив многу музика...и вчера си се видов со другарките, со кои се имавме забораено
Точачиња.
Кон врв
aktiv Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2006
Локација: Greece
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aktiv Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2006 во 23:13
pa drugarkami e dojdena od amerika i mnogu si sum sreken.
Кон врв
sweety13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sweety13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2006 во 19:15
U PETOKOT SE NAPRAVIV LOM OD SEKAKVI KOKTELCINJA
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2006 во 21:06
Originally posted by beleg beleg напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

Nema sto da se falam, zosto denes sum pod strest poradi Italija dali ke se plasira ponatamu na svetskoto

Не ми се стресувај за тоа...гледај Амстел дали ке те дави[IMG]height=17 alt=LOL src="http://www.forum.idividi.com.mk/smileys/smiley36.gif" width=17 align=absMiddle>
Ne me udavi , se razminavme toj na sever zapliva jas na jug.Se spasiv od davenjeto ama sledniot pat gotova sum:))

A sega za falenje ima ama ponatamu za nekoj mesec :))
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 39>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.