IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Каков е вашиот стил?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каков е вашиот стил?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 12>
Автор
Порака
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2008 во 22:26
SEA NESTO SAMO FUSTANCINJA NOSAM.......
Кон врв
frau Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 03.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 82
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај frau Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 22:19
sporska obleka najmnogu nosam
Кон врв
vrapce Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vrapce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 17:33
Mojot STIL segogas se menuva!!!!!sega e sporski
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2008 во 03:16
Баш ми е гајле дали некој ке ми се смее или не....наравно дека не излагам како кловн ама ако мене ми се допаѓа мојот стил и ми изгледа на нормален и прифатлив....што па ми е гајле ако некоја неартикулисана будала ми се смее зад грб? Големо чудо! Не живеам за другите и не барам да живеат за мене! А кој колку сака нека се смее....но претходно нека се погледне себеси во огледало пред да почне мене да ме замара....Ама баш ич не ми чие што ке речат другите...!
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2008 во 03:29
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

тешко прашање...класика...обожавам црно и бело...некогаш  на таа комбинација додавам и црвен детал, а исто сакам и плава боја, секој вид на плава боја...светло темно тиркизно...сеедно. се базира на класика  а удира и малце на рок
е оваа година се изнервирав зашто лила ми беше хит да носам и наеднаш БУМ! лила е тренд!!! епа не фала, сега се поретко ја носам зашто најголем противник на следење мода сум...

На ова ке додадам само...чуден стил...класика која некогаш забегува накај хипи стил....елегантно во секој случај а со патики само ве тератана може да ме види некој...лила повторно носам заш не носат сеа толку голема%20насмевка


Изменето од blueprayer - 15.Јуни.2008 во 03:30
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2008 во 08:42
lezeren
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2008 во 08:52
Si idam ja taka da si kupam farmerki, a koga ono tamu prodavaat onakvi kakvi imam, izlizani i izdzvakani, so ubavo, ne moram da kupuvam novi
Кон врв
Shaxito Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 260
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Shaxito Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2008 во 13:32
Hm... Pa zavisi Nekogas sportski. NAjcesto Crna Boja ... elegantno :)
''Ceni se samiot ako sakas da te cenat i drugite''
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2008 во 15:28
секојдневно фармерки и старки а горе зависи од времето и приликата, некогаш носам и кошули со кратки и т.н.
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2008 во 15:41
Najmnogu sakam siroki,leleavi bluzi i nekoi drangulii obavezno na mene,bez niv se osekjam nekompletno
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
GABRIEL_DESTROYER Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 122
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GABRIEL_DESTROYER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 00:30
А пак јас сакам алиштата да бидат скрос црни и да имам блузон со кој ке си ја покријам главата не оти не сакам да ме гледаат едноставно металски стил.
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 01:46
Nosam raboti vo koi se chuvstvuvam svoja...
Mnogu mi e vazno materijalite da se prirodni.
A...stilot???Neznam....
sportski,...trendovski...koga moram eleganten...
no,..vo moj stil..намигнување

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
emilyXX Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 53
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emilyXX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2008 во 04:40
Se oblakam spored prilikata mestoto kade idam i sl. Ali sekogas sakam da izgledam posebno celosno so site detali bez razlika kade idam. A neso so najvise me nervira so najvise mrazam toa e ki4 .

Изменето од emilyXX - 05.Јули.2008 во 04:40
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2008 во 14:47

Кежуал, лежерно. Најбитно ми е да се чувствувам комотно и пријатно во тоа што го носам.
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.