IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Сте патувале ли со авион?!?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сте патувале ли со авион?!?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 13>
Автор
Порака
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2009 во 21:56
кои авиони ма.....јас повеќе сакам со брод..
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2009 во 22:57
sum letal, i sakav da se srusi, bev zaljuben
ama taa ne me sakase
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2009 во 23:28
ова ми делува,..ко американска сапуница..
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
kiki_kiki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1267
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kiki_kiki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2009 во 15:53
seuste ne a imam zelba
Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2009 во 16:59
Da jako e.
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
zverka_ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zverka_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2009 во 23:01
Koga bev mala sekoe leto patuvav na gosti kaj baba mi i nazad.Sekako deka cuvstvoto e poinakvo od vozenje vo avtobus
Кон врв
Zlatnik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zlatnik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2009 во 01:00
Како војник на ЈНА служев во Љубљана. Кога добив отсуство од 7 дена, за да искористам во време (со воз се патуваше едно 20-22 саати во една насока), патував со авион, но наместо во Скопје (каде ме очекуваа) јас, поради немање слободно место, слетав во Охрид.губитник Тогаш немаше телефони како сега, па во тој момент да им кажам за промената на летот.
Чувството пред летнување ...? Воопшто немав страв (па нели бев војник, мајку мунамигнувањеголема%20насмевка) Си помислив: па и ако се случи ... што?
Голема работа ако ме немаголема%20насмевка. (ќе немаше да ве „масирам“ сега овде на форумов. смеење

Неоттуѓиво е правото на секој поединец да живее во својата заблуда!
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2009 во 20:16
Daaa..Obozavam da patuvam so avionn ..:D
Bidi Neverna, Da Ti Bide Veren,Vrti Mu Go Grbot Ke Trca Po Tebe.Ne Roni Solzi Kolku I Da Boli ,Bidi Hrabra I Toj Ke Te Moli!!!
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2009 во 22:18
Прпа ми е...црвенеење... сум патувала 31 саат со автобус во еден правец кон кој со авион се стигнува за саат ипол... Некако ми е посигурно кога чувствувам тло под нозете голема%20насмевкатрепкање
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2009 во 19:33
4 пати голема%20насмевка
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
One_lovE Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Ветеринарка

Регистриран: 10.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај One_lovE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2009 во 14:08
da poise pati sigurno 10-tina
zakon e so avion, najbolje mi e koga poletuva.
onaka brzo se dvizis na pista i ke se vivne odednas kon neboto, e toa e WOW
Кон врв
Zlatnik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zlatnik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2009 во 09:50
Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

Прпа ми е...црвенеење... 

смеење големо%20гушкање
Ами да ти речат да скокаш со падобран од едно 3-4 илјади метри?!смеење плазење
Неоттуѓиво е правото на секој поединец да живее во својата заблуда!
Кон врв
Boyanaaa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boyanaaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2009 во 11:58
prv pat letav so nasata kompanija mat, cuvstvoto koga poletavme bese nepovtorlivo, vozbudlivo... sto za nekolku sekundi se pretvori vo neviden strav, naseto grevno avionce edvaj se iskaci, pomisliv deka ke se srusime za nekolku sekundi ... E, od mat , se prefliv vo emiratite... tamu poletuvanjeto i sletuvanjeto bea recisi neprimetni, glatki... Vo sekoj slucaj obozavam da letam so avion! Posebno go sakam poletuvanjeto, toa znaci deka sum trgnala na mnogu ubavo mesto
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21943
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2009 во 20:03
Spored statistikata avionot e najbezbedno prevozno sredstvo vo svetot.

Ne sum se vozela dosega, ama ako moram....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.