IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Што би ве усреќило во овој момент?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што би ве усреќило во овој момент?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 6869707172 234>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 17:43
мила се надевам ке го добиеш тоа...големо%20гушкање
мене би ме усрекило некој да ми направи нес без млекопошто ме мрзи да правам
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 18:08
a be i jas se nadevam ama nisto izgledaтага a za neskafeto da imav na rabota ke te viknev da dojdesголема%20насмевка i  jas ke ti napravev .......... ...
aj utre ke kupam pa ke dojdes vaziiiiiiiiiiiiiiiнамигнување
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 18:16
немит проблемммголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање а искрено да бев машко ке те усрекев....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 18:43
...SEX...АМА БЕЗ КАФЕ..ПА КАКВО И ДА Е...!!!!МИ Е СТРАВ ДА НЕ СЕ ИЗГОРАМ НЕ ЗА ДРУГО....!!!голема%20насмевка
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Josefina_m Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Октомври.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 608
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Josefina_m Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 18:55
Originally posted by zagor zagor напиша:

...SEX...АМА БЕЗ КАФЕ..ПА КАКВО И ДА Е...!!!!МИ Е СТРАВ ДА НЕ СЕ ИЗГОРАМ НЕ ЗА ДРУГО....!!!голема%20насмевка
 
 
 
 
TI E STRAV DA NE SE IZGORIS OD KAFETO ILI OD ONAA STO TE KANI NA KAFETOтрепкањенамигнувањезбунетост
zivej go zivotot najdobro sto znaes
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 18:58
OD MENE MU E SRAM A I STRAVVVVV............ A...............трепкањетрепкање
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 19:01
Originally posted by Josefina_m Josefina_m напиша:

Originally posted by zagor zagor напиша:

...SEX...АМА БЕЗ КАФЕ..ПА КАКВО И ДА Е...!!!!МИ Е СТРАВ ДА НЕ СЕ ИЗГОРАМ НЕ ЗА ДРУГО....!!!голема%20насмевка

 

 

 

 

TI E STRAV DA NE SE IZGORIS OD KAFETO ILI OD ONAA STO TE KANI NA KAFETOтрепкањенамигнувањезбунетост



...ОД SEX НЕ СЕ ПЛАШАМ,АМА ОД КАФЕ...УФФФФФ,МОЖЕ ЈАЗИКОТ ДА СИ ГО ИЗГОРАМ...И ЏАБЕ Е ТОГАШ ...ПРВИОТ ЧИН(СТАВ...КАКО САКАТЕ)
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 19:05
.................TI..............
  трепкањенамигнување  MOZES AKO SAKAS DA ME USREKISголемо%20гушкање
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 19:20
Еве јас како добар тип, би усреќил некој/а ако можам, на било каков начин...голема%20насмевкаплазење
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 19:34
moze.......... moze........... vo koja bilo varijantaнамигнување
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 22:44
хмммм....сигурно да ми се врати соговорникот би ме направило среќна.....голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 23:42
da istepam nekogoголема%20насмевка
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:30
кревет...само кревет и кока кола лајт..
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
ninaaa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ninaaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 11:29
kje me usrekji ako mi se napravi lozinka barem so taa lozinka da vleguvam so nina1
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 6869707172 234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.