IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Дали лесно се заљубувате на чат
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали лесно се заљубувате на чат

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 15>
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2007 во 12:26
K'o prvo catot e bljutav po mene, k'o vtoro bi trebalo da go koristat samo tie sto seuste nemaat zavrseno osmo ili rabotat u MVR, zosto toa e atmosvera sto odgovara na  bas na tie godini i sposobnosti
 



Изменето од zbunet - 01.Септември.2007 во 12:27
Кон врв
emi$ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 150
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emi$ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2007 во 13:10
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

K'o prvo catot e bljutav po mene, k'o vtoro bi trebalo da go koristat samo tie sto seuste nemaat zavrseno osmo ili rabotat u MVR, zosto toa e atmosvera sto odgovara na  bas na tie godini i sposobnosti
 

e sea zbunet malku ke te kritikuvam zs taka velis samo tolkavi mislam osmodelenci zarem nie nemame pravo na zabava ete zemam moj primer jas rabotam vo net kafe aj kazi mi  sto da praam cel den збунетост pijam kafe sedam eeeeee ama se dosaduva  ne biva i sto si sednam pa si chatuvam i eteeeeeee ljubov na chat голема%20насмевка pozz zbunet големо%20гушкање
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2007 во 13:11
Uci jazik
Кон врв
emi$ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 150
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emi$ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2007 во 13:15
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Uci jazik
uf uf za kaj da go ucam lele tuka na decata so igraat da im zboram heheh zamina moeto za ucenjeeeeголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2007 во 18:51
A ako ti kazam deka, doduse retko, slapam na japonski forum i se kinat od smeenje zosto edni isti cetri recenici gi upotrebuvam, pa duri pocnaa da me ucat na novi
Кон врв
emi$ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 150
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emi$ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2007 во 21:04
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

A ako ti kazam deka, doduse retko, slapam na japonski forum i se kinat od smeenje zosto edni isti cetri recenici gi upotrebuvam, pa duri pocnaa da me ucat na novi
pa daj kazi go japonskiot forum i kazi gi recenicite голема%20насмевкаголема%20насмевка pa i jas da pocnam probav ja taka na PAL TALK ama ne e toa toa pa kazi da probam na japonski moze ke bide pa interesno трепкањетрепкањеголема%20насмевка
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2007 во 22:32
Google - Tokio ili Japan, tamu imas japonski izrazi i forumi , chatovi, partner za stalno, inace patem kazano Tokio e megu najskapite gradovi na svetot i zamisli sto se sluci koga gi sporeduvav maloprodaznite ceni so nasite ?
Кон врв
emi$ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 150
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emi$ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2007 во 00:24
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Google - Tokio ili Japan, tamu imas japonski izrazi i forumi , chatovi, partner za stalno, inace patem kazano Tokio e megu najskapite gradovi na svetot i zamisli sto se sluci koga gi sporeduvav maloprodaznite ceni so nasite ?
aman bre zbunet maz japonec li da baram auuuuuuu lelel treba i stolce da mu kupam ja sum golema bre a so se sluci so cenite velisизненадувањезбунетостзбунетост
Кон врв
Jassy Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2007
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jassy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2007 во 13:54

JAS SE ZALJUBIV NA CHAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I SEA MI E MN UBAVO GODINA IPOL SUM SO DECKO MI ....go zapoznav onaka vo zivo pa si otidov jas i poslem tuka na net si pisuvavme i jas SE ZALJUBIV NENORMALNOOOOOOOOOOO MN :p :p :p

Senza di te non c`e la farei
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2007 во 18:18
Skoro isti se cenite uglavnom
Кон врв
emi$ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 150
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emi$ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2007 во 20:04
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Skoro isti se cenite uglavnom
stvarno lele majko sto standart ke imavme nie breeeeeeee e dobri sme znaci stom se ravnime so japonija збунетост ali nema veza vazno e da se druzimeголема%20насмевка
Кон врв
ivankale Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 49
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivankale Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2007 во 21:54
Originally posted by Jassy Jassy напиша:

JAS SE ZALJUBIV NA CHAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I SEA MI E MN UBAVO GODINA IPOL SUM SO DECKO MI ....go zapoznav onaka vo zivo pa si otidov jas i poslem tuka na net si pisuvavme i jas SE ZALJUBIV NENORMALNOOOOOOOOOOO MN :p :p :p

ti si godina ipol a jas sum4 ovaa mi e 5 so mojata devojka
Ivan
Кон врв
Bibi sk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 10.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 96
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bibi sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2007 во 14:28
jas se imam zaljubeno na chat, i toa mnogu....go zapoznav deckoto preku nekoi lugje, ama i on bese zafaten, i jas.....i posle nekoe vreme slucajno se najdovme na chat, i pocnavme onaka, opsti muabeti....ispadna deka e covek ko sto sekogas sum posakuvala....imavme kratka vrska....vrska bez idnina....on me ostavi mene, sekoj den pomisluvam na nego...mu bev i na svadba duri....strasna rabota...
Кон врв
VIZANTEL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Август.2007
Локација: Israel
Статус: Офлајн
Поени: 164
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VIZANTEL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2007 во 15:11






                             .....само во пролаз.
,,UNUS TESTIS, NULUS TESTIS,,
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,227 секунди.