IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Солзи
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Солзи

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 11>
Автор
Порака
SABINA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 70
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SABINA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 17:02
AH CryCryCryCry
SOLZITE SE NAJGOLEMIOT I NAJDOBRIOT PRIJATEL KOGA SITE TE NAPUSTAAT TIE DOAGAAT
 
TAKA E ZA ZAL  CryCryCryCryCryCryCry
ljubovta gi razdeluva ne razdelnite a gi osvojuva ne osvoivite
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2007 во 17:10
CryCryCry
ме мачи тоа што секогаш го давам срцето на чинија, а ми го враќаат испржено и до пола изедено во врел зејтин Cry
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2007 во 18:52
Ми треба рамо за плачење... Никогаш не сум имала а ни сега немам... Ама за тоа ми треба човек... 
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2007 во 16:09
Mi treba nekoj koj ke me razbere,koj ke znae da me utesi i da me nasmee ednostavno da me podrzi vo se sto pravam...bilo da e prijatel ili pak deckoOuch
Кон врв
canser Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Мај.2007
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 61
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај canser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2007 во 23:20
Originally posted by male4ka male4ka напиша:

Mi treba nekoj koj ke me razbere,koj ke znae da me utesi i da me nasmee ednostavno da me podrzi vo se sto pravam...bilo da e prijatel ili pak deckoOuch
 
 
veren prijatel koj ke znae da te utesi ,voteskite momenti da ti pomogneili da te nasmee e bogami tesko da se najde
none gubi nades neznaes utre sto te ceka
a za decko na ocajuvaj ke si dojde samoto po sebe
pred da trgnes kon nesto dobro razmisli zosto sekoj ne ja zasluzuva tvojata doverba i ljubov
Big%20smileBig%20smileBig%20smile
Кон врв
superbaby Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 05.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 184
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај superbaby Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 14:27
Solzite se 4est posetitel na nasheto lice... плачење Ne znam sto bi mozela da kazam za solzite... znam deka pla4eme koga ni e tesko koga sakame da isfrlime neshto od nas.. 
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2007 во 14:23
Originally posted by laze laze напиша:

Sto mislite koga doagaat solzite?
solzite ne doagjaat samo koga custvuvame bolka, gi ima pri bilo kakva gorcina na dusata, nervoza, kaenje...mislam, spored mene, jas i koga sum nervozna nekogas znam da placam...
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Xicor Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Xicor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2007 во 15:55
Koga si povreden i srceto ti e skrseno.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2007 во 23:22
кога немаш друг излез... а мораш да се олесниш... најчесто навечер... кога си сам/а... и нема никој до тебе да те утеши...тагатагатага
Кон врв
Mishell_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: Sweden
Статус: Офлајн
Поени: 575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mishell_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2007 во 23:32
Doagjaat koga navecer legnuvas sam, koga gladuvas za ljubov i del od tebe  postojano ti nedostasuva, koga se sekavas na ubavoto sto prebrzo pominalo, koga se sekavas na losoto koe nikako da prestane. Koga se raduvas na dobienoto, a vo isto vreme se plasis deka ke iscezne. Eh, doagjaat koga najmalku gi ocekuvas. 
Кон врв
smile* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај smile* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2007 во 23:34
mozebi ponekogas za da si olesnime no nikako ne placi pred onoj koj neznae da saka
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2007 во 23:39
Koga dustata ke ti bide preplavena, togas doagjaat solzite (barem kaj mene e taka)
Кон врв
macenceto Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 152
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macenceto Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 09:34
Originally posted by laze laze напиша:

Sto mislite koga doagaat solzite?
 
 
pa kaj mene dosega koga sum srekna ili mn od smeenje pa solzi radosniciсреќа
 
i koga sum preterano tazna poradi neshto ili razochara
 
 
pozz
Кон врв
Mishell_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: Sweden
Статус: Офлајн
Поени: 575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mishell_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 21:29
Denes dojdoa solzite, blagodarenie na sopstvenata glupost sto ja napraviv. Veruvav nekomu komu ne trebase da veruvam i povrediv nekogo kogo ne trebase da povredam, no na krajot najmnogu se povrediv samata zosto izgubiv draga osoba плачење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.