IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сте љубоморни во врска со партнерот?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сте љубоморни во врска со партнерот?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 18>
Автор
Порака
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 01:19
Kao prvo od avion se gleda i od tvoi postovi deka tokmu TEBE
nekoj te maltretira u vrskata , ogovara i za burek ok i toa si prizna


De de ne se srami od vistinata

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 01:20
takva ti e situacijata semejna zatoa sto majkati nemoze da pisne?
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 01:21
drama


Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 01:23
Originally posted by girl_power girl_power напиша:

Fala na kompletnata podrska, ne mislev deka ke mi bide do tolku tesko. CryCryCryZnam deka moram da raskinam NO NE MOZAM!!!kako da sum nesposobna da isteram bilo sto do kraj, ednostavno nemam sila da pocnuvam odnovo so bilo koj,mnogu vloziv vo vrskata mnogu zaednicki spomeni,mnogu srekni i tazni migovi pominati eden kraj drug i placel na moe ramo te molam ne ostavaj me sekogas mi vika koga ke probam da se oddalecam od nego, ednostavno nemam srce za toa, od druga strana nemam zivci da se nerviram.



Eve ja tvojata situacija ....ne e taka ti go pisuvase ova...nindza nikogash ne laze
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 01:26
Te zabole tebe patka za opstaat situacija na Balkanot i posiroko ...si imash licen problem ... ajde da ti pomogneme da go reshish 
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 01:26
a so da pisam jas sega?
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 01:28
Originally posted by nindza nindza напиша:

Originally posted by girl_power girl_power напиша:

Fala na kompletnata podrska, ne mislev deka ke mi bide do tolku tesko. CryCryCryZnam deka moram da raskinam NO NE MOZAM!!!kako da sum nesposobna da isteram bilo sto do kraj, ednostavno nemam sila da pocnuvam odnovo so bilo koj,mnogu vloziv vo vrskata mnogu zaednicki spomeni,mnogu srekni i tazni migovi pominati eden kraj drug i placel na moe ramo te molam ne ostavaj me sekogas mi vika koga ke probam da se oddalecam od nego, ednostavno nemam srce za toa, od druga strana nemam zivci da se nerviram.



Eve ja tvojata situacija ....ne e taka ti go pisuvase ova...nindza nikogash ne laze



E pa borecu za covekovi prava koj ne znae za svoite da se izbori LOL LOL LOL
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 01:28
steta sto nemozam da te razberam
no nema vrska
sepak ljubomora bese temata

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 01:33
Kaj otide devojcevo ...po burek li ???
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 01:34
gladen si?
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 01:40
Censored
poarno
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 01:43
Originally posted by nindza nindza напиша:

Originally posted by nindza nindza напиша:

Originally posted by girl_power girl_power напиша:

Fala na kompletnata podrska, ne mislev deka ke mi bide do tolku tesko. CryCryCryZnam deka moram da raskinam NO NE MOZAM!!!kako da sum nesposobna da isteram bilo sto do kraj, ednostavno nemam sila da pocnuvam odnovo so bilo koj,mnogu vloziv vo vrskata mnogu zaednicki spomeni,mnogu srekni i tazni migovi pominati eden kraj drug i placel na moe ramo te molam ne ostavaj me sekogas mi vika koga ke probam da se oddalecam od nego, ednostavno nemam srce za toa, od druga strana nemam zivci da se nerviram.



Eve ja tvojata situacija ....ne e taka ti go pisuvase ova...nindza nikogash ne laze



e pa aj sea sporedi ova


i OVa poslednoto sto si rekla nindza LOLLOLhahahahahah do solzi ME NASMEALOLLOLCry JA AKO BARAM SOVET OD TAKVI KAKO TEBE POARNO DA RIPNAM U VARDAR I DA MI SE POLOMI VRAT NA PATOT ZA NADOLE NE ZNAES DA RAZMISLUVAS PRAVILNO SAMO KONTRIRAS I NE REPLICIRAS SOODVETNO JAS SAMO SI PISUVAM NA FORUMOV OD ZABAVA A TEBE AKO NE TI SE DOPAGAAT MOITE KOMENTARI SLOBODNO IGNORIRAJ GI ILI NEMAS POPAMETNA RABOTA PA SAMO SE KARAS PO FORUMI TEPAS VREME
 MOJATA SITUACIJA E RESENA JAS SI IMAM DECKO KOJ GO SAKAM I ME SAKA I SUPER NIE ZAEDNO
]A SASVIM 3TO E PRASANJETO TOJ STO SAKA DA DOMINIRA
DA BEV KAKO DRUGITE KE GO OSTAEV AMA MI ZNACI INE SAKAM DA GO IZGUBAM ETE TOLKU OD MENEClap


kade e vistinata ?


Изменето од nindza - 10.Декември.2006 во 01:44
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 01:45
Izvini da ne si ti od onie podvoenite licnosti ?

Ako e taka ok ... ja nemozam da pomognam samo psihijatar moze...

zatoa koja e sea vistinata ???
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 01:45
vo vinoto drugar tamu velat deka e


ps, ti baras vistini ovde na forum?


Изменето од anakin - 10.Декември.2006 во 01:46
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 18>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.