IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - - 1001 Ноќ - Помогнете =( !
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

- 1001 Ноќ - Помогнете =( !

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 22>
Автор
Порака
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 10:27
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

ejjjjjjj od koga ne sum gledala sheherezad a posebno simpatijata moj za ozbilno, onurљубовљубовљубов...e denes ke puknam 5 epizodi naednas.голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

inaku ali kemal ke ostane so zenamu fusun koja sto posle ke si najde shvalerголема%20насмевка,,dzensel svalerkata negova ke umre ,sheherezar i onur do prva ke se moljakat daj mi na ti,a benu so kerem nesrekno ke se omaze i ke stane pijaniciste i ke ja nosat na lecenje i taka natamu..плазењеплазењеплазење
ih beny morголема%20насмевкабакнежплазење
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 10:29
drugo anitce so te zanima prasaj ajзадоволствозадоволство

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 10:31
fusun koja sto posle ke si najde shvaler...
 
 
изненадување...abe ajde!...Fusun svaler!збунетостaiiiiii....svasta.
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 10:32
Жал ми падна за Али Кемал, па човекот што е крив што се вљубил во Џансел, колку само го сака таа, покрај таква џангризава жена како Фисун...што е крив, ете и добар татко е...

Него, за Онур...вчера си гледам, ама никако раат. Се некој тогаш јаде, прешетува пред телевизор, прашува нешто...И кога на крај подвикнав, маж ми рече: “Што си запнала па ти со овој Онур, види какви му се очите, сигурно има проблеми со тироидната жлезда.“  лутина

И да...подалеку од Онур 


МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 10:32
Originally posted by zagor zagor напиша:

fusun koja sto posle ke si najde shvaler...
 
 
изненадување...abe ajde!...Fusun svaler!збунетостaiiiiii....svasta.


ee neeee so si mislite vie,голема%20насмевкаголема%20насмевка
ucitelot na kerkite ke go fate........fusun budala e doma da dreme i da s ekara samo so siteкубење%20коса

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 10:41
..ne za toa,zena kako zena,mioslev za ovoj komenatar postiran od Bijonse....
1. Ако жената има мала уста и кратки прсти, ќе има мала кратка вагина. Ако прстите не одговараат на тој опис, посматрајте ја само устата.......
 
 
...Fusun....grrrrr...mi se gadi od nea!
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 10:49
Во принцип устата навистина е некаков показател и за карактерни особини, луѓе со тенки усни особено оние како со нож зарезани се ложи и шкрти,сто пати сме се увериле дека е така, а ова со анатомијава не го знаев ама веројатно е така...

А за мажот мислам, ако има долги прсти и складни усни, што значи тоа?

МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 10:52
...deka e non-stop na FORUM!смеење
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
dan4o Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dan4o Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 12:12
U krajna epizoda ce treba sekerezad da se zema so starec i ce vleze can so onur i cerkata na onur pa kan ce vikne po majkamu i ce stane sekerezada i stareceot ce i dozvoli da ide i ce se vencaa onur i sekreezada a zal mi e za benu srce e
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 12:13
Абе што знам за Бену, се заљубила у погрешен човек, а со сила љубов нема.

МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 16:08
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Жал ми падна за Али Кемал, па човекот што е крив што се вљубил во Џансел, колку само го сака таа, покрај таква џангризава жена како Фисун...што е крив, ете и добар татко е...

Него, за Онур...вчера си гледам, ама никако раат. Се некој тогаш јаде, прешетува пред телевизор, прашува нешто...И кога на крај подвикнав, маж ми рече: “Што си запнала па ти со овој Онур, види какви му се очите, сигурно има проблеми со тироидната жлезда.“  лутина

И да...подалеку од Онур 

газење%20од%20смеење
газење%20од%20смеење
Кон врв
pcelka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3326
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pcelka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 17:08
 
среќа
Шехерезада и Онур, Bergüzar Korel и Halit Ergenç, во август оваа година  ја крунисале својата врска со гламурозна венчавка на која присуствувале 350 гости, меѓу кои и актерите од сетот на Илјада и една ноќ. Гостите изјавиле дека Bergüzar Korel била толку возбудена и пресреќна, што кога ја прашале дали го зема Halit за сопруг, таа гласно извикала ДА!
 
секој нов ден, носи нова надеж...
Кон врв
pcelka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3326
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pcelka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 17:10
 
среќаголема%20насмевка    Илјада и една ноќ, ги руши рекордите на гледаност во Македонија...
27 000 обожаватели на социјалната мрежа Facebook.

секој нов ден, носи нова надеж...
Кон врв
Момче Македонче Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Момче Македонче Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 17:30
Шпанска приказна, турски глумци кои „зборуваат“ на македонски.
Серијава не е ништо посебно, веќе видено. Не ми е јасно до кога нашиве телевизии ќе даваат мизерни серии, гледам нонстоп хрватски, турски или шпански сапуници се вртат по тв каналиве
„Јас го разбирам светот како поле за културен натпревар меѓу народите“ - Гоце Делчев
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.