IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Големиот Брат
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Големиот Брат

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 15>
nema na kogo!!!изненадувањеизненадување
Автор
Порака
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2009 во 08:59
elleel epten ligavenje..изненадување
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2009 во 13:33
изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување
Падна секс во куќата на ’Големиот Брат’
Карло Загорац и нашата Виолета Ралева одлучиле и покрај камерите да ги задоволат своите сексуални потреби па под јорганот се препуштиле на слатките секс игри, пренесуваат српските медиуми.



Враќањето на Карло излезе како одличен потег за продуцентите, донесе нови потреси меѓу состанарите, но и прв сексуален однос во куќата.

Гулапчињата пред два дена цел ден зборувале за тоа како би сакале да водат љубов или да имаат секс, самите се предизвикувале, па меѓу другото тоа сакале да го направат во исповедалницата. Меѓутоа, подоцна се откажале од идејата, бидејќи сепак за размена на нежностите го одбрале креветот.

“Карло на Виолета и приредил вистинска еротска масажа, која траела повеќе од половина час. Нешто подоцна и двајцата се пикнале под покривачите и почнале да се допираат. Виолета беше во вистински транс, додека во собата се слушаа извици на задоволство. Без оглед што јорганот го сокривал чинот, по нивната положба и издишки, јасно можело да се види дека еден со друг се задоволуваат. “- вели за к*рир близок извор на продукцијата.

Вики целиот тој ден говорела дека е навистина ’напалена ’, бидејќи и таа е суштество од крв и месо, а колку Карло бил возбуден, може да се види од фотографијата на која неговата машкост наѕира под долната облека. Без оглед на тоа што некои состанари употребиле грди коментари за нивниот однос, тие двајца решиле без граници да уживаат еден во друг, не забележувајќи ги камерите и коментарите кои ќе ги дочекаат кога ќе излезат од куќата. Затоа нема сомневање дека наредниве денови може да се очекува акција која ќе личи на сцени од филмовите за возрасни, пренесува српскиот весник к*рир.
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2009 во 13:34
Кики шета без гаќи и дели нежности со Мануел
Изгледа нашите кандидатки се главни заводнички во куќата на Големиот Брат, или барем се главни по српските медиуми, кои овој пат пренесуваат за почетокот на љубовната приказна на Кики со Мануел.

Кристина Ралева, сестрата на Вики веќе за кратко време успеала да направи неколку скандали во куќата ’Големиот Брат’. Иако во шоуто е само неколку дена, Кики веќе стигнала да го заведе Мануел, со кој се бакнувала под ќебето. Камерите ја забележале нивната љубовна игра во креветот, иако Кики пред само два дена рекла дека не сака да има ништо со него поради Сандра Валтеровиќ.

Но, тоа не е се, на забавата во куќата на Големиот Брат, Кики облекла мини здолниште, но очигледно заборавила да облече и гаќи. Таа цело време ги ширела нозете, при што јасно се гледало дека не носи долна облека. Дали навистина заборавила да облече или сакала и на овој начин да придобие што повеќе фанови, таа најдобро си знае, пишуваат српските медиуми.



Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2009 во 17:50
...од ден на ден се полошо и полошо....
Кон врв
kapo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 126
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kapo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2009 во 22:53
so izvinuvanje do site vas za vulgarnosta koja sledi, ama kako be na nieden od ropacive u kukata ne mu ytekna da i se iznaripa na taa debelata so site sto se kara.

taa si bara sama ,zatoa se kara so site.i ja da sum u kuka so 6 zenski i 5 maskii (otprilika) i site da se ispoebat samo ja suv ko radijator ,pa ke bidam napizden i ke se karam so site.

neka se najde nekoj MUZ sto ke si zrtvuva polasaat so svinja u krevet za dobroto na cela ekipa.

POZZZZZ
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2009 во 23:09
хаха лелеее карооо...

п.с. извинето
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 12:14
лутина
изненадување
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2009 во 10:18
Радашин се задоволува

http://www.youtube.com/user/mixbox20.../4/kWfYMjJEQwI
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2009 во 12:33
UZASNI SE SITEEEEEEEEE bljakkkkkkkkkkkk kako kucinja nekoi,,,toa stana javna kuka a ne show.........изненадувањеизненадување

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
mrsen Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrsen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2009 во 23:19
..srekno zaminuvanje na Viki so pesnata "Sad je kasno da se kajes"
Кон врв
girl_vd Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај girl_vd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2009 во 20:20
Lele sto citam ejизненадување vistina e toa za Viki i Kiki? Poso ne sum gleala. A Viki sto zamina toa podobro za nas oti ja srami Makedonijaизненадување Ama pa citam i Kiki ne bila potkaranaизненадување
Кон врв
kapo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 126
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kapo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2009 во 20:21
ama ona ke go ceka Karlo ,ke go ceka ,ke go ceka
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2009 во 11:45
lelel uzas lugeизненадувањеизненадувањеизненадување
Кон врв
nnikol Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3198
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nnikol Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2009 во 16:05
I vika:"spremna sum za brak"
подобро е да ти завидуваат одколку да те сожалуваат
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,187 секунди.