IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - FENIX-5
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

FENIX-5

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 671672673674675 1553>
Автор
Порака
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 14:16
sram mi e da kazam...za ispitot mili moi
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 14:16
...Iiiiiiiiii...?....sto napravil...?
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 14:23
10...treta po red ...navistina ovojpat ne ocekuvav,nitu se nadevav...mozebi 8 ili 9...ama 10 ?...i toa samo jas....osetiv nekoi kolegi onaka pocnaa popreku da me gledaat...od 20 luge...samo jas i edna devojka 10...tri devetki,edna osmica i tri sestki...site drugi u OUT
...PRESREKEN SUM MOIRA.....NO KRATKO MI TRESE SREKATA...DALI DESETINA MINUTI...SEGA KOGA POMINA SE OSEKAM nekako prazno...umorno
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 14:24
go krenav prosekot na 8.89
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 14:24
me sakate uste ?
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
blue666 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4465
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 14:30
...a, zasto da ne te sakame!?!...

Изменето од blue666 - 04.Април.2008 во 14:30
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 14:32
Originally posted by Makijaveli Makijaveli напиша:

10...treta po red ...navistina ovojpat ne ocekuvav,nitu se nadevav...mozebi 8 ili 9...ama 10 ?...i toa samo jas....osetiv nekoi kolegi onaka pocnaa popreku da me gledaat...od 20 luge...samo jas i edna devojka 10...tri devetki,edna osmica i tri sestki...site drugi u OUT
...PRESREKEN SUM MOIRA.....NO KRATKO MI TRESE SREKATA...DALI DESETINA MINUTI...SEGA KOGA POMINA SE OSEKAM nekako prazno...umorno



...Bravo Makijaveli...Bravo...i ajde sega odma u krevet, da se naspies....koga ke se razbudis odmoren povtorno sreken ke bides...
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 14:35
ne znam...bi treblo sega da skokam od radost...a jas se uvstvuvam taka przno,osameno...euforijta mislam deka mi traese samo dodeka bev vo amfiteatar...i tolku...freak stanav...kakov covek sum koga ne se raduva na svoj uspeh...znaci,verojatno mi fali nesto drugu...sto vo posledno vreme go nadomestuvam so visoki ocen....taka mi se cini
aj dajte mi guskive molam
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 14:36
Originally posted by moira moira напиша:

Originally posted by Makijaveli Makijaveli напиша:

10...treta po red ...navistina ovojpat ne ocekuvav,nitu se nadevav...mozebi 8 ili 9...ama 10 ?...i toa samo jas....osetiv nekoi kolegi onaka pocnaa popreku da me gledaat...od 20 luge...samo jas i edna devojka 10...tri devetki,edna osmica i tri sestki...site drugi u OUT
...PRESREKEN SUM MOIRA.....NO KRATKO MI TRESE SREKATA...DALI DESETINA MINUTI...SEGA KOGA POMINA SE OSEKAM nekako prazno...umorno



...Bravo Makijaveli...Bravo...i ajde sega odma u krevet, da se naspies....koga ke se razbudis odmoren povtorno sreken ke bides...
moira...zapaliv cigarce.....ke spijm pokasno...obacezno...aj pravi mi drustvo
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
blue666 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4465
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 14:44


eve guski za makijaveli
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 14:45
Originally posted by Makijaveli Makijaveli напиша:

moira...zapaliv cigarce.....ke spijm pokasno...obacezno...aj pravi mi drustvo



...zapaliv i jas...imas drustvo...
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 14:48
moira...ah...iskrena i golema
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 14:50
   
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 14:54
kade li e la fille...i nea da i kazam
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 671672673674675 1553>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,562 секунди.