IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - FENIX-5
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

FENIX-5

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 651652653654655 1553>
Автор
Порака
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 15:33
la fille....daj be baby bar sarkazmot ostavi mi go kako prepoznatliva karakteristika....koj li dosol posle tebe na red....ah...tesko nemu
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 15:36
ne mozes bejbi ti so mojot sarkazamголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 15:40
Originally posted by la fille la fille напиша:

ne mozes bejbi ti so mojot sarkazamголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

ne mozam so mnogu raboti...PRIZNAVAM...ali za SARKAZAM i Brittish humor....ke organizirame edno natprevaruvanje la fille...samo snajperot ke go ostais na strana ...da ne me dekoncentrira
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 15:42
ne se sekiraj za snajperot, ke mu go dademe na Sandanski, znae toj kako da rakuva so oruzjeзадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволство
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 15:46
lele bejb ne mi go spomnuvaj Sandanski...se cuvme od sabajle...me iznasmea..toa covece ne e normalno.....mi go razveseli denov...ne moam sega da zboram sto mi kazuvase....ali car e deckoto...C A R
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 15:48
a mu treba li carica?трепкањетрепкањетрепкањетрепкањегазење%20од%20смеење
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 15:49
Originally posted by la fille la fille напиша:

a mu treba li carica?трепкањетрепкањетрепкањетрепкањегазење%20од%20смеење

a kako znaes deka mozebi veke ne nasol?
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 15:54
hehe, od sigurni izvori bliski do vladata znam deka nasol...samo jas prasuvam za da znam dali krunata da ja spremamзадоволствозадоволствозадоволствозадоволство
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 15:57
Originally posted by la fille la fille напиша:

hehe, od sigurni izvori bliski do vladata znam deka nasol...samo jas prasuvam za da znam dali krunata da ja spremamзадоволствозадоволствозадоволствозадоволство
la fille ...daj ne si igraj majtap...od kaj mu nego dozvola da si najde?...pominala taa (idnata carica) kraj nasa kontrola?...sme ja videle ?...si i udrila x-rays/...ne me zezaj...ima uste testiranja ona da projde pred da sedne na tronot...ne go davam jas tuku taka maliot..pa ne e on na ulica najden

Изменето од Makijaveli - 01.Април.2008 во 15:57
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 15:59
mali, vidi sega nesto dada da mi ti kaze: Jas krunata moze da ja spremam, ama ne znaci i deka ke i ja turam задоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствоmora taa prvo da se vidi...ne moze toa tuk taka...osobeno ako saka da pie kafe kaj mene vo komsii...ne pustam jas sekogo vo kaficot pod mojot stanголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 16:02
taka te sakam...pa ne mozam jas na bilo kogo da go dadam maliot..dodeka ne i pregledame...semejno steblo..genetski predispozicii..a plus ubavina..smisol za humor...i uste mal milion raboti...do togas krunata ti samo u VITRINA stavi ja ama ne mi se veruva...stvarno "izvorite" javija...ili me fati na provokacija? Ah sto mi te sakam vakva pametna

Изменето од Makijaveli - 01.Април.2008 во 16:03
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 16:04
mali, epten lesno se provociras...ne mozev da odoleam na iskusenietoзадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволство
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 16:08
pa sto da pravam?..KAKO HETERO...LESNO SE PROVOCIRAM
ali bez gajle ionaka ke doznaese....samo ne e nisto seriozno (aj ne smeam tuka da zboram)
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 16:09
aj kuti siголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
as sam sinoka videla s's svoi okiнамигнувањенамигнувањенамигнувањенамигнувањенамигнување
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 651652653654655 1553>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,344 секунди.