IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Очи што урочуваат
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Очи што урочуваат

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 9>
Автор
Порака
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 00:20
...ne mi e jasno zasho zenive urochuvaat koa znaat deka so sila ubaina ne biva, ednino ako odbiesh zena za seks fakale uroci, a bashka i ke te mrzi mnogu, taka da neznam...збунетост...pih zenska rabota, sve sho ke se videlo sve da e nivno, ili urok odma ti mavaat...смеење
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1690
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2008 во 23:36
kabaetot urocuva, ne ocite.
Луѓето имаат избор, но важно е да се држат до тој избор
Кон врв
Asterix Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Asterix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2008 во 01:00
Originally posted by RUSHKA RUSHKA напиша:

Jas mislam deka bojata na ocite nema vrska urocuvanje.

i jas isto mislam
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2009 во 18:33
koga veruvas vo nesto sto ne se sluci........
toa vistina ke se sluci......
i prviot pogled e kon ocite...........
zarem okoto e krivo????
sto ti губитник veruvas vo toa sto  ne sakas da veruvas...........не%20знам

Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2009 во 23:16
Ke si zabaes:Koj uroci k.. u oci
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
cupeto Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 206
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cupeto Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2009 во 09:29
mi se sluci da me pogledne komsivkata ,
i vo momentot od mirno odenje
mi se svitka nogata ,
jaka bolka mi dokaza deka nakrivo me pogledna,
a taa mi veli deka ako ne me poglednala
ke bilo poloso,
sepak jas veruvam vo ,,krivo poglednuvanje,,

   
Кон врв
Popi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Popi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2009 во 15:14
Jas kako mala mnogu boleduvav od uroci...i toa bash taka boleduvav. намигнување I sega iako ne sum veke mala трепкање osekam koga neshto taka se sluchuva, izbegavam kolku shto mozham takvi "sredbi so mozokot", koi chesto gi prepishuvaat na urochuvanje so ochi. голема%20насмевка
 
 
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2009 во 15:58
ќе си пукнат од завист, затоа урочуваат..
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2009 во 20:40
pupuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
pane_juventus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Јуни.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1048
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pane_juventus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2009 во 16:41
Ne sum obratil vnimanie do sega na ovie raboti,a planiram i taka da prodolzam oti ako nekogas ne mi e arno ke mislam deka nekoj me urocil.Na krajot na kraistata maicata naopaku oblekuvanje i sibaj.
Кон врв
pane_juventus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Јуни.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1048
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pane_juventus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2009 во 16:41
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2009 во 15:56
ne urocuvaat ocite,
tuku toa sto e pozadi ocite

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2009 во 00:01
Da imase uroklivi oci zenite nemase da gi istaknuvaat cickite sekoj da gi gleda
Кон врв
KALYANA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Август.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KALYANA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2009 во 12:42
..ZA OVA SI KOMPLETNO VO PRAVO.
JAS MISLAM DEKA SE E ENERGIJA ,A OD NEJZINIOT PROTOK I TOA KOJ KOJA JACINA JA NOSI ZAVISI SE...ABE OVA E SIROKA TEMA SO DVA ZBORA TOLKU MOZAM DA KAZAM...:)
KALYYANA
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.