IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - - 1001 Ноќ - Помогнете =( !
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

- 1001 Ноќ - Помогнете =( !

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 22>
Автор
Порака
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2009 во 21:07
ахахахах, во право сиголемо%20гушкање
ама јас нејќу да ме ословува Онур со сетро, тоа НЕгубитник
Јас сакам....сакам....поинакуцрвенеење
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2009 во 21:11

МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
pcelka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3326
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pcelka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2009 во 21:13
 
 
  знам дека  сакаш поинаку   намигнување
  затоа не нуди крв..... туку нешто друго
  ..ова ..она.....  голема%20насмевка    големо%20гушкање
 
  п.с.  кај ги наоѓаш ова знакчињава   преубави се  среќа
секој нов ден, носи нова надеж...
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2009 во 21:15

МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
NaturalBlonde Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)
Doll Domination

Регистриран: 20.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 73
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NaturalBlonde Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2009 во 16:11
леле, Шехрезад има преубави веѓи неможам да им се изнагледам
Our bodies are prisons for our souls. Our skin and blood, the iron bars of confinement. But fear not. All flesh decays. Death turns all to ash. And thus, death frees every soul.
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2009 во 21:18
Originally posted by NaturalBlonde NaturalBlonde напиша:

а вистина ли е дека во последната (или во некоја од последните) епизоди ќе се појавел Ахмед ??? барем така разбрав

Дури сега о прочитав ова...Шехерезад ќе го сонува Ахмед и во тој момент на врата ќе се појави Онур
Кон врв
Mr Joni Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mr Joni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2009 во 12:50
Originally posted by laki_bu laki_bu напиша:

Aj ....Fusun ke umre .....ali kemal ke se prezeni .....onur i seherzada ke se zemat .....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


Benu ke se zeme so Kerim, toj ke ja tepa i maltretira i na kraj ke ja ostavi, a ona ke zavrsi vo ludnica :)
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2009 во 12:57
Па така е, со сила љубов не бидува.Или сакаш некого од прва или ич не му се мачи да те засака, тие љубови секогаш остануваат еднонасочни..
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2009 во 15:42
..leleeee.glup coek toj Onur!
molenje..molenje...breeee,pa i tolku pari se dava li bre za edna nok  so taa Seќerzada!a-iiiii...глупирање
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
NaturalBlonde Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)
Doll Domination

Регистриран: 20.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 73
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NaturalBlonde Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2009 во 16:09
Originally posted by ma4kica ma4kica напиша:

Originally posted by NaturalBlonde NaturalBlonde напиша:

а вистина ли е дека во последната (или во некоја од последните) епизоди ќе се појавел Ахмед ??? барем така разбрав

Дури сега о прочитав ова...Шехерезад ќе го сонува Ахмед и во тој момент на врата ќе се појави Онур



Аии супер ја па коа ми кажаа разни филмови ми се мотаа низ глава, ама чим е со Онур добро е
Our bodies are prisons for our souls. Our skin and blood, the iron bars of confinement. But fear not. All flesh decays. Death turns all to ash. And thus, death frees every soul.
Кон врв
dan4o Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dan4o Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2009 во 16:59
Originally posted by zagor zagor напиша:

..leleeee.glup coek toj Onur!
molenje..molenje...breeee,pa i tolku pari se dava li bre za edna nok  so taa Seќerzada!a-iiiii...глупирање
HAHA vlada ne ja svaas ubavinata na zenata    secerezada tvoa e neboo nez nema zbor sto moze da ja opise kamo da bide so mene :D
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2009 во 17:07
jas ja gledam serijata
i site si gi narekov po moe
naprimer dvajcata gazdi  se HAROLD I KUMAR
a smotaniot mi e ALI MUHAMED
vaka gi pamtam sasim dobro плазење
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 01:47
Originally posted by Mr Joni Mr Joni напиша:

Originally posted by laki_bu laki_bu напиша:

Aj ....Fusun ke umre .....ali kemal ke se prezeni .....onur i seherzada ke se zemat .....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


Benu ke se zeme so Kerim, toj ke ja tepa i maltretira i na kraj ke ja ostavi, a ona ke zavrsi vo ludnica :)


на крај бену ќе сака да оди за USA и керем ќе ја испрати на аеродром...и ќе се качи со неа(ама без она да знае) и ќе се смират...и ќе бидат заено...
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 10:24
ejjjjjjj od koga ne sum gledala sheherezad a posebno simpatijata moj za ozbilno, onurљубовљубовљубов...e denes ke puknam 5 epizodi naednas.голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

inaku ali kemal ke ostane so zenamu fusun koja sto posle ke si najde shvalerголема%20насмевка,,dzensel svalerkata negova ke umre ,sheherezar i onur do prva ke se moljakat daj mi na ti,a benu so kerem nesrekno ke se omaze i ke stane pijaniciste i ke ja nosat na lecenje i taka natamu..плазењеплазењеплазење

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.