IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Опседнати куќи
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Опседнати куќи

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 18>
Автор
Порака
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2007 во 19:32
vo moe maalo imashe edna kukja, i koa probale vnatre da vlezat nashle nozevi so krv, chinii... ama epten bea ufilmani decava ali nema veze moze postoi neshto.... chim za toa tolku se zboruvaзбунетостзбунетост
Кон врв
dejan22 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dejan22 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 22:58
da ti kazam pravo da ne go imas gledano volsebnicki ili taka nesto
cool
Кон врв
dejan22 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dejan22 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 22:59
sigurno jadele spageti so nogo kecap
cool
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 23:08
Originally posted by brza brza напиша:

babini devetini,...mnogu filmovi gledate,..

...збунетостзбунетостзбунетост
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 23:48
IMA KAJ MENE VO CRNICE EDNA KUKJA KOJA SE NAOGA NA ULICA  VOSTANICKA.IMA POVEKE FAMILIII ZIVEENO TAMO ALI SEGA NEMA NIKOJ  TAA E INAKU KUKJA STARA POVEKE PD 50 GODINI  I E MEGU PRVITE KUKI IZGRADENA VO SKOPJE KUKATA E ZELENA SO CUDEN STIL I IMA KROV KAKO JAMIJA SMAO POSIROK A NA VRVOT OD KROVOT IMA EDNOI KAKO MEHANIZAM SOSE VRTI NA VETER I USE NEKOI NAPRAVI... OD DAMNA E NAPUSTENA KUKATA  I ZA MNOGU LUGE E MISTERIJA SE VERUVA DEKA I KAZUVAAT DEKA IMALO VNATRE DUHOVI I TAKVINEKOI SI RABOTI...
KAKO DECA VLEGUVAVME VNATRE ALI SE BESE RASFRLANO ........I NISO KONKRETNO NE MOZESE DA SE NAJDE... ALI NAVECER TESKO  DEKA NEKOJ BI SE OSMELIL DA VLEZE.....
speed
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 00:01
da,ama ne za drugo,...tuku zashto e prepolna ,sigurno,...so lajna,...kondomi,...shpricevi,...gjubre i shto ushte ne,...shtom mozel sekoj lesno da vleze,...
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 20:53
Originally posted by speed speed напиша:

IMA KAJ MENE VO CRNICE EDNA KUKJA KOJA SE NAOGA NA ULICA  VOSTANICKA.IMA POVEKE FAMILIII ZIVEENO TAMO ALI SEGA NEMA NIKOJ  TAA E INAKU KUKJA STARA POVEKE PD 50 GODINI  I E MEGU PRVITE KUKI IZGRADENA VO SKOPJE KUKATA E ZELENA SO CUDEN STIL I IMA KROV KAKO JAMIJA SMAO POSIROK A NA VRVOT OD KROVOT IMA EDNOI KAKO MEHANIZAM SOSE VRTI NA VETER I USE NEKOI NAPRAVI... OD DAMNA E NAPUSTENA KUKATA  I ZA MNOGU LUGE E MISTERIJA SE VERUVA DEKA I KAZUVAAT DEKA IMALO VNATRE DUHOVI I TAKVINEKOI SI RABOTI...
KAKO DECA VLEGUVAVME VNATRE ALI SE BESE RASFRLANO ........I NISO KONKRETNO NE MOZESE DA SE NAJDE... ALI NAVECER TESKO  DEKA NEKOJ BI SE OSMELIL DA VLEZE.....
 
 
koja kuka vo Crnice li???збунетост(a prikaznata za oa sto koj kako ja kupuva taka umira??)голема%20насмевкаpffголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 21:21
op ! sednata...
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 21:28
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

op ! sednata...
 
 
 
 
аплаузzbunetголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
loptica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај loptica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 21:32
bas bi sakala da ja vidam taa kukaсреќа
NE MI ZAMERAJTE NA GRAMATICKI GRESKI....USTE UCAM TA-TO-OT...KE SE SNAJDAM VALJDA BEZ PADEZI...
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 21:54
pa neli imas fobija, ma...lelee, site . . zat
Кон врв
loptica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај loptica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 21:57
Pa sto ima vrska ako imam fobija...toa ne znaci deka nikogas ne izlagam iz kuka.
Mojata fobija se najmnogu manifestira na siroki mesta...kako plostad na primer....a na primer da se vozam u kola nemam problemсреќа
NE MI ZAMERAJTE NA GRAMATICKI GRESKI....USTE UCAM TA-TO-OT...KE SE SNAJDAM VALJDA BEZ PADEZI...
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2007 во 20:12
Originally posted by zeznata zeznata напиша:

Originally posted by speed speed напиша:

IMA KAJ MENE VO CRNICE EDNA KUKJA KOJA SE NAOGA NA ULICA  VOSTANICKA.IMA POVEKE FAMILIII ZIVEENO TAMO ALI SEGA NEMA NIKOJ  TAA E INAKU KUKJA STARA POVEKE PD 50 GODINI  I E MEGU PRVITE KUKI IZGRADENA VO SKOPJE KUKATA E ZELENA SO CUDEN STIL I IMA KROV KAKO JAMIJA SMAO POSIROK A NA VRVOT OD KROVOT IMA EDNOI KAKO MEHANIZAM SOSE VRTI NA VETER I USE NEKOI NAPRAVI... OD DAMNA E NAPUSTENA KUKATA  I ZA MNOGU LUGE E MISTERIJA SE VERUVA DEKA I KAZUVAAT DEKA IMALO VNATRE DUHOVI I TAKVINEKOI SI RABOTI...
KAKO DECA VLEGUVAVME VNATRE ALI SE BESE RASFRLANO ........I NISO KONKRETNO NE MOZESE DA SE NAJDE... ALI NAVECER TESKO  DEKA NEKOJ BI SE OSMELIL DA VLEZE.....
 
 
koja kuka vo Crnice li???збунетост(a prikaznata za oa sto koj kako ja kupuva taka umira??)голема%20насмевкаpffголема%20насмевка

da da vo crnice taa zelenata
ti vo crnice zivees???
pa da taka se zbori deka koj kako ja kupuva...
ima smeneto mnbogu gazdi ali sega ne znam koj jaima
NA EDEN DRUGAR CICKOMU SAKASE DA JA KUPI ALI NEKAKO GO NAGOVORIJA NA NEJA KUPUVA SO NEKOI SI PRIKAZNI.
PA SO ZNAM  KUJ ZNAE SO E
FAKT ILI  FIKCIJA...??????????
speed
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 03:07
Опседнати куќи се Јавните куќи.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 18>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.